24option recenze, zkušenosti obchodníků

Binární opce Brokeři, podvody 24option recenze, zkušenosti obchodníků


24option

V dnešním článku se podíváme na jednoho velmi populárního brokera, který ovšem v ČR není zas tolik oblíbený a kterého máme již nějakou delší dobu v našem seznamu brokerů u kterých nedoporučujeme obchodovat.

 

Pokud tedy rozmýšlíte o založení účtu u brokera 24option, tak doporučuji prvně velmi pozorně přečíst následující recenzi. 24option je jedním z brokerů na binární opce, který je tu velmi dlouho. Broker začal prvně nabízet své služby v roce 2010 a běží na platformě TechFinancials, kterou má i třeba velmi oblíbený broker TopOption. Sice zde nenalezneme českou podporu ani platformu, i tak ale může broker své služby nabízet i českým obchodníkům, protože má, jak ČNB notifikaci, tak i CySEC licenci. Co je ovšem velká nevýhoda u tohoto brokera je opravdu vysoký minimální obchod, který lze vytvořit od 24 $, abyste tedy dodržovali správný MM, tak budete muset obchodovat s větším počátečním kapitálem. Minimální vklad je ale stanoven na 250$.

Základní informace z 24option recenze

  • Webové stránky: www.24option.com/
  • Druhy opcí: High/Low, One Touch, Boundary, minutové
  • Druhy aktiv:  Forex, akcie, indexy, komodity
  • Bonus ke vkladu: Ano, až 100%
  • Minimální vklad: 250 $
  • Minimální obchod:  24 $
  • Demo účet: Ano
  • Metody vkladu a výběru : Platební karty, bankovní převod, Skrill (MoneyBookers), Liberty Reserve, Diners Club, JCB, Laser, Discover Card, Dankort, Cartasi, Visa Electron

24option platforma a výnosy

U brokera 24option máte možnost obchodovat, jak klasické opce, tak i one touch a boundary opce. Broker nabízí k obchodování něco málo přes 100 podkladových aktiv. Výnosy u 24option jsou poměrně slušné, většinou 70-85%, pro majitele speciálních účtů pak třeba i 89% na některé podkladová aktiva. Pro získání takto vysokých výnosů byste ale museli být vlastníky platinového účtu, který je možné získat až při vkladu nad 10 000 $.

Zkušenosti a názory obchodníků

Broker má vesměs slušnou reputaci, někteří obchodníci ovšem referují o změnách cen při uzavírání obchodů. Našel jsem dokonce i na internetu video ve kterém obchodník uzavíral obchod při ceně 1.68021 a ihned mu naskočila cílová cena 1.68014. Jestli k takovýmto podvodům opravdu dochází nevím, protože jsem u brokera obchodovat nezkoušel, může se tedy jednat bud o ojedinělou chybu v systému, anebo o podvrh od konkurence (dost přesvědčivý ale). Narazil jsem také na několik příspěvků od obchodníků kterým broker 24option údajně zablokoval účet kvůli tomu, že se jim dařilo dlouhodobě vydělávat a nebyli tak z pohledu brokera takovými klienty, které by si přáli. Jedním z nich je prý i Mandril, který zde vložil 5 000$ a povedlo se mu asi během třech měsíců tento kapitál ztrojnásobit. První měsíc si vybral asi 3000 $ (s tím že na obchodním účtě bude mít asi ještě 6500 $ k obchodování). Tento výběr proběhl bez problémů a dál obchodoval další měsíc po kterém si chtěl opět vybrat, jeho manažer účtu mu ale silně doporučil, aby to ještě nedělal a aby ještě znásobil svůj kapitál na obchodním účtě. Mandril se na to tedy nechal „ukecat“ a obchodoval ještě jeden měsíc po kterém měl na účtě asi 12 000$. Velkou část z těchto peněz si chtěl raději vybrat, aby je neprohrál. Manažer jeho účtu na něj opět zkoušel, aby znovu obchodoval, ale když viděl, že to s ním nehne a že už nechce, tak mu slíbil, že se na to podívá. Bohužel to se ale prý nikdy nestalo.

Závěr

Jak můžete vidět z odstavce výše, tak broker se občas potýká i s velmi špatnými ohlasy, já osobně jsem u brokera ovšem nikdy neobchodoval a tak nemohu potvrdit jejich pravdivost. Je tedy zcela na vás, jaký si obrázek o brokerovi uděláte a jestli chcete u něj chcete obchodovat. Jedním z důvodů, proč jsem brokera netestoval je fakt, že k vytvoření jednoho obchodu je potřebujete minimálně 24 $ a protože nenabízí ani českou platformu, ani zákaznickou podporu. Pokud vám například nevadí větší minimální vklad do jednoho obchodu, tak raději doporučuji ověřeného brokera ETX Capital u kterého je platforma i podpora v češtině. Anebo velmi oblíbeného brokera TopOption u kterého je vše také v češtině a u kterého lze založit účet od 100 $ a minutový obchod od 5 $.

Autor: Michal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com