Anyoption podvod? Diskuze

Binární opce podvody Anyoption podvod? Diskuze


anyoption-diskuze-podvod

Vyplatí se u brokera Anyoption obchodovat binární opce? Diskuze a názory obchodníků nejen o ignorovaní a podporování podvodných praktik brokera.

 

I přesto, že je tento broker regulovaný CySEC, FCA a dalšími evropskými úřady, tak je dle posledních internetových diskuzí označován za nedůvěryhodného, nebo dokonce občas i za podvod , a víte proč tomu tak je? Pojďme se ted spolu podívat na základní podvodné praktiky tohoto brokera.

Bonus u Anyoption

Prvním zásadním problémem je u anyoption bonus, který podle úřadu CySEC nesmí být vázán k výběru vlastních peněz. U důvěryhodného brokera, to považujeme téměř za samozřejmost. Pokud například přijmete bonus ke vkladu u TopOption, tak sice daný bonus lze vybrat až po splnění podmínek pro výběr bonusu. Vámi vložené peníze ovšem lze vybrat kdykoliv. Bohužel už zde u brokera AnyOption narazíte velmi často na problém. Bud budete Vaším manažerem účtu informováno o tom, že nejdříve musíte uskutečnit určitý počet obchodů, než si budete moci vlastní peníze vybrat. Anebo Vám z vašeho vkladu strhnou všechny výhry, které se Vám podařilo uskutečnit. (Prohry ovšem ne, ty AnyOption nezajímají.)
Anyoption podvod?

Kromě vázání bonusu k výběru vlastních financí je Anyoption právoplatně přidružován k podvodným praktikám různých fiktivních osob, nebo služeb. Jedna velmi známá služba, která brokera Anyoption doporučuje je Free Diamond App. Jedná se o podvodnou aplikaci, která Vám má pomoci k rychlému a jednoduchému zbohatnutí. Bohužel takto to ale ve světě nikdy nefunguje a tak jsme samozřejmě dospěli k názoru, že Free Diamond App se snaží přivést co nejvíce ,,obchodníků““ k anyoption, aby především získali bonus za registraci, protože samotná služba je podvod. A broker Anyoption pouze nečině přihlíží a nezajímá se o to jaké obchodníky k nim kdo přivede.

Závěr diskuze

Každý broker ví, kdo na jejich stránky pomocí affiliate systému odkazuje. Považujeme tedy ignorování a podporování takovýchto podvodných služeb, nebo osob bez diskuze za krajně neprofesionální praktiky. Spolu s bonusy, které u tohoto brokera rozhodně nefungují v obchodníkův prospěch jsme došli k rozhodnutí, že našim návštěvníkům brokera AnyOption NEDOPORUČUJEME
Pokud máte vlastní zkušenosti s Anyoption, tak se o ně prosím s námi v diskuzi podělte.

Pokud máte vlastní zkušenosti s Anyoption, tak se o ně prosím s námi v diskuzi podělte. Pro více informacích o podvodných praktikách brokerů a fiktivních osob pokračujte na kategorii binární opce podvod

Anyoption podvod? Diskuze
Hodnocení článku

Tagged , ,

Autor: Michal

11 komentářů ke článku “Anyoption podvod? Diskuze

  1. Dobrý den,
   Peníze by měli jít vybrat v nastavení vašeho účtu, popřípadě můžete kontaktovat jejich podporu na emailové adrese: support(zavinac)anyoption.com. Pokud jste ale přijal bonus a neprotočil ho dle jejich podmínek, tak Vám mohou s výběrem dělat nějaké problémy.

 1. Chtěl bych se zeptat, když jsem si vytvořil u Anyoption účet, který nechci do budoucna využívat, nehrozí mi nějaké penále nebo něco podobného za nektivitu na účtu? děkuji za odpoveď

  1. Dobrý večer,
   Pokud máte nějaký zůstatek u tohoto brokera, tak Vám může být účtován při dlouhé neaktivitě poplatek za jeho údržbu. (Domnívám se,že u anyoption je tento poplatek až po 6 měsících). Pokud ale neplánujete u brokera obchodovat v budoucnu, tak Vám doporučuji si raději vaše prostředky vybrat.

   1. Děkuji za odpověď, na účtu mám pouze 1 euro. Měl jsem namysli aby mi třeba za těch 6 měsíců nepřišla nějaká složenka k zaplacení nějaké částky nad rámec toho 1 eura. To si myslím že asi nehrozí né?

 2. I já mám otevřený účet u anyoptinu. Měla jsem tam zbylých necelých 14 eur a dneska, když jsem se na účet dostala dozvěděla jsem se, že tam mám 0 eur. A teď v komentářích jsem se dozvěděla, že je to možné…
  Takže opravdu nic po mě nebudou chtít? Ani písemnou výpověď a nebo něco podobného? Děkuji za odpověď.

 3. Ještě se chci zeptat. Nenašla jsem žádný článek o platformě NobleOption CZ, zda se vyplatí u nich obchodovat nebo jestli jde o podvod a jestli ne, zda mi můžete poradit, jakým způsobem převést vklad z NobleOption na TopOption a tak . Děkuji předem za odpověď.

  1. Brokera NobleOption jsem netestovali, tudíž nemůžeme potvrdit, zdali se jedná o důvěrohodného makléře, nebo ne. Pokud chcete raději obchodovat u ověřených brokerů jako je TopOption, tak si budete muset u svého stávajícího brokera vybrat peníze zpět na účet a následně je zaslat k brokerovi novému.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com