Binatex recenze, shrnutí brokerovi nabídky

Binární opce Brokeři, Nedoporučujeme Binatex recenze, shrnutí brokerovi nabídky


binatex

Kdo se skrývá pod názvem Binatex, dá se této brokerské společnosti věřit? A jaká je jejich nabídka? To vše se dozvíte z dnešní recenze

 

Binatex spustil nedávno reklamní kampaň v Česku a my tak dostáváme poslední dobou dotazy, zdali se jedná o dobrého, či dokonce důvěryhodného brokera. Prvně se pojďme podívat na to, jestli se jedná vůbec o regulovanou společnost. Ano, Binatex vlastní licenci, ale pouze FMRRC a tu poskytuje regulační úřad Ruska. S Evropskou licencí CySEC se zde tedy nesetkáme, o brokerovi legální působnosti v Evropě tedy značně pochybujeme. I přesto vás ale informujeme o brokerově nabídce.

Základní informace z Binatex recenze

 • Webové stránky: binatex.com
 • Druhy opcí: High/Low, 60 sekundové
 • Návratnost z obchodu: 60% až 80%
 • Druhy aktiv:  Forex, akcie, indexy, komodity
 • Minimální vklad: 10 $
 • Minimální obchod:  1 $
 • Demo účet: Ano
 • Metody vkladu a výběru: WebMoney, kreditní kartou, Yandex, Qiwi

Binatex.com platforma

Platforma brokera binatex.com se vydává za českou, nicméně hned na první pohled zjistíte, že od češtiny má hodně daleko. Překlady platformy vypadají pomalu hůř jak z Google překladače, já osobně jsem dokonce musel občas přepínat na anglickou verzi, abych se v platformě alespon trochu vyznal. V době našeho testu výnosy byli na hlavní měnový pár EUR/USD pouhých 70%, tedy velmi podprůměrné. Viditelnost návratnosti procentuálního zisku z obchodu je mizerně vidět, raději si tedy připravte lupu. (viz. screeny – to male zelené číselko nad 17 dolary). Platforma jako taková vypadá moderně a obchody se vytvářejí okamžitě, bez záseků. Orientace v platformě je na tom velmi špatně a mám pocit, že nemám nic po ruce, mizerné překlady tomu ještě napomáhají.

Financování účtu

Jako pozitivní věc u brokera shledávám možnost obchodování od 1 dolarů a min. vklad 10 dolarů. Jedná se tedy o naprosto stejné minimální požadavky jako u ověřeného brokera IQ Option. Platební metody odpovídají brokerovi zaměření, většina z nich je tedy pro ruské obchodníky. Jediná platební možnost, která podle mě připadá v úvahu pro české obchodníky je tak kreditní karta. Pokud tedy samozřejmě nemáte účet u  WebMoney, Yandex, anebo Qiwi.

Binatex demo účet a bonus ke vkladu

Demo účet funguje u brokera Binatex bez nutnosti vkladu, s 1000 dolary tedy můžete dle libosti obchodovat. Jakmile budete připraveni vložit na reálný účet své vlastní prostředky, tak můžete být odměneni bonusem ke vkladu. To, že broker není regulovaný žádným evropským úřadem je také jeden z důvodů, proč může volně nabízet bonus ke vkladu, který je evropskými regulačními úřady momentálně přísně zakázán. Tento zákaz byl uveden v platnost, protože brokeři nabízející bonusy ke vkladu velmi často dělali zákazníkům problémy s výběry peněz. V podmínkách společnosti binatex jsem se dočetl, že je zapotřebí bonus pro výběr 25 krát otočit, stejně bych ho ale raději nikomu nedoporučoval příjímat.

Finální slovo na brokera Binatex

Upřímně mě broker Binatex velmi zklamal a nemohu ho tak kladně hodnotit. Přeložená platforma do češtiny je otřesná, výnosy mizivé a vlastně ani nemůže legálně působit na českém trhu. Jeho bonus a fakt, že na platformě utíká čas do kdy je možné ho využít ve mě nejeví pocit důvěryhodnosti. Platební metody jsou velmi omezené a platforma nepřehledná. Jediné, co mohu hodnotit pozitivně je okopírovaný systém od brokera IQ Option, tedy naprosto stejný minimální vklad, stejná min. investice a stejné podmínky demo účtu. Nabídku brokera IQ Option a Binatex ovšem ve všech zbylých aspektech nelze ani srovnávat.

Rozhodnutí: Nedoporučujeme,  prověřená konkurence je o několik úrovní dál.

Autor: Michal

4 komentářů ke článku “Binatex recenze, shrnutí brokerovi nabídky

  1. Dobrý den Heleno,
   A co vám broker píše, když požádáte o výběr? Bohužel to se někdy u neregulovaných brokerů se špatnou reputací stává, škoda že jste nenarazila na náš článek dříve.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com