Breakeven ratio

Binární opce články Breakeven ratio


1411575406_calculator

Víte jaká je vaše minimální úspěšnost, kterou potřebujete, abyste na binárních opcích vydělávali? Naučte se s námi zodpovědně obchodovat.

 

 

Co je to breakeven ratio ?

Jedná se o přesné procentuální číslo obchodů, které musíte vyhrát, abyste ve výsledku byli v zisku. Jak jistě víte, tak u binárních opcí získáváte peníze za správnou předpověd pohybu aktiv. Pokud bude vaše předpověd správná, tak Vám bude vyplacena předem určená procentuální částka z vkladu + investice, kterou jste do obchodu vložili. Kolik ovšem musíte vyhrát obchodů, abyste byli dlouhodobě v zisku? Záleží na tom, kolik vyplácí broker, kterého jste zvolili.

Pojdme si vše ukázat na jednoduchém příkladu z kterého pochopíme, jak Breakeven ratio spočítat. Předpokládejme tedy, že broker vyplácí 80% z vložené částky a při prohře ztrácíme celý vklad. Jak vypočítáme z těchto hodnot minimální breakeven ratio ?
V tomto případe se k němu dostaneme následujícím způsobem.
B(Breakeven ratio) = 100% / (100% + 80%)
Odstraníme procenta pro jednodušší počítání.
B = 100 / (100 + 80)
B = 100 / 180
B = 0.5555
A nyní převedeme zpátky na procenta
B = 0.555 * 100
V tomto případě se dostáváme na
B = 55,55%

Co to pro nás znamená? Pokud broker vyplácí 80% z vložené částky, tak musíme správně odhadnout pohyb aktiva v 55,55%, abychom neprohráli žádné peníze.

Pokud bychom ovšem obchodovali u brokera, která má výnosy z obchodů kolem 75%, tak by naše úspěšnost obchodů musela být o něco vyšší.

B = 100 / (100 + 75)
B = 100 / 175
B = 0.571
B = 0.571 * 100
B = 57,1 %

Závěr – Breakeven ratio

Pokud chceme být dlouhodobě v zisku, tak se musíme držet nad breakeven ratio, nebo alespon okolo tohoto čísla. Doporučuji teda každému obchodníkovi, aby si spočítal svoji procentuální úspěšnost a zjistil, jestli dlouhodobě vydělává, nebo ne. Pokud se dozví, že jeho procentuální úspěšnost se nachází pod hranicí breakeven ratio, tak by měl zvážit jeho dosavadní taktiky obchodování. Kromě počtu úspěšných obchodů je také důležité si zvolit brokera u kterého je co nejvyšší payout (výplata). My osobně doporučujeme brokera TopOption s kterým máme velmi dobré zkušenosti. TopOption vyplácí 80-85% z vložené investice.

 

Následující článek:

 

Breakeven ratio
Hodnocení článku

Autor: Michal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com