Brokeři na binární opce

Binární opce Brokeři na binární opce


Zvolení správného brokera je jedním z nejzásadnějších kroků před tím, než začnete obchodovat binární opce. V této kategorii naleznete srovnání všech námi prověřených brokerů s kompletními recenzemi a našimi vlastními zkušenostmi s brokery. A jak probíhá naše testování? Poměrně jednoduše, vložíme k brokerovi 500$ s kterými obchodujeme a testujeme bezproblémový chod platformy, ochotu a nápomocnost zákaznické podpory a další. Zde vše aktivně prověřujeme a chováme se jako normální obchodníci. Přibližně po 2 měsících následně naše finance vybereme. V případě, že vše proběhne bez problémů, tak brokera přidáme do seznamu našich doporučených brokerů. Pokud například broker dělá problémy s výběry, anebo je zcela blokuje, tak ho přidáme do sekce s podvody, abyste věděli u kterého brokera rozhodně neobchodovat. V případě, že byste měli problém s některým z námi doporučených brokerů, tak nám prosím napište a my vám ho pomůžeme vyřešit. Pokud by problém setrvával a broker by ho neměl zájem řešit, tak ho přidáme do sekce s podvody. Všechny brokery které doporučujeme aktivně sledujeme a snažíme se vás informovat o všech novinkách, které u nich probíhají. Toto je seznam brokerů, kteří prošli naším testováním.

BDSwiss – Mezinárodní broker přichází nově s češtinou

Broker Min.vklad Licence Informace Web brokera
bdswiss 100 $ true recenze Začít obchodovat
totooZnámý evropský broker BDSwiss začel na své platformě podporovat češtinu. Jeho výnosy jsou vysoce stabilní a minimální vklad je pouze 100$.

IQ Option – zázemí obrovské společnosti s miliony obchodníků

Broker Min.vklad Licence Informace Web brokera
iq option 10 $ true recenze začít obchodovat
totoo Jedním z nejoblíbenějších binárních brokerů na světě je aktuálně IQ Option. Ten poskytuje velmi propracovanou a rychlou platformou, která dodává obchodování profesionální dojem. Plně licencovaný broker nabízí demo účet bez vkladu, investice od 1$ a vklad od 10$.  

ETX capital – zázemí stabilního britského brokera

Broker Min.vklad Licence Informace Web brokera
etx capital 100 $ true recenze začít obchodovat
totoo ETX capital nabízí se svou webovou i mobilní verzí v českém jazyce velmi příjemnou platformu pro obchodování binárních opcí. Kromě držených licencí CySEC a FCA v EU navíc od května 2014 získal regulace také přímo od ČNB.    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com