Binární opce demo účet bez vkladu

Binární opce Akademie, články Binární opce demo účet bez vkladu


demo-ucet

Chcete si vyzkoušet binární opce bez jakýchkoliv rizik?
Zkuste demo účet zdarma.

 
 

Demo účet na binární opce a jeho výhody

Demo verze účtu má jasný účel, dovolit obchodníkovi vyzkoušet si binární obchodování na reálném trhu bez rizika ztráty jeho vlastních financí. Cvičný demo účet vám tedy nezprostředkuje jakýkoli zisk, slouží totiž pouze jako jakýsi ukazatel, jak byste si vedli při obchodování na účtu reálném. Kromě toho, že máte díky cvičnému účtu možnost si vyzkoušet obchodování na živo, můžete také zároveň otestovat jakoukoli Vaši binární strategii spolu s brokerovu platformou. Demo účty bývají většinou nějakým způsobem omezené a to bud časově, nebo počtem žetonů. Po vytvoření demo účtu můžete okamžitě zadávat klasické příkazy k obchodům stejně jako u reálného účtu s jediným rozdílem, že obchodujete s virtuálními prostředky.

Jak demo verze funguje

Existují dvě hlavní skupiny brokerů, kteří nabízejí demo účty zdarma. První z nich je složena z brokerů u kterých je zapotřebí k aktivování demo účtu prvně vklad na účet reálný. Většinou se jedná o brokerovo ujištění, aby si byl jist, že to s obchodováním myslíte vážně. U licencovaných ferových brokerů, pak není problém tento vklad kdykoli vybrat, pokud by se vám obchodování na demo účtu neosvědčilo. Druhá skupina brokerů, kteří nabízejí demo účet žádný vklad nepožadují a cvičný účet si zde můžete kdykoliv vytvořit. My osobně jsme zkoušeli demo verzi u brokerů TopOption, ETX Capital (zde je ale při větším vkladu) a u nového brokera IQ Option. Všechny tři považujeme za poctivé a spolehlivé brokery, kteří vlastní všechny licence v rámci Evropské unie – (FCA, CySEC, HCMC…) a také i povolení přímo od naší ČNB. U těchto brokerů by neměl nastat žádný problém při výběru vašich vlastních financi, já osobně doporučuji si zakládat demo u brokera u kterého máte v plánu následně obchodovat. Bude pro vás poté celý proces mnohem jednoduší, protože pouze vyměníte imaginární žetony za reálné finance. Oprostíte se tak od převádění vašich financí k jinému brokerovi a od testování nové platformy s kterou doposud nemáte zkušenosti.

 

TopOption demo účet (doporučujeme – nejoblíbenější a nejspolehlivější)

U brokera TopOption obchoduje drtivá většina obchodníků z Česka a ze Slovenska. To ovšem neznamená, že i vy zde musíte obchodovat, pokud broker nesplní Vaše očekávání. Mezi hlavní důvody, proč zde obchodují patří kromě české platformy a zákaznické podpory především vysoká návratnost z obchodů, férovost a spolehlivost. Kromě toho TopOption nabízí také demo účet zdarma, k jeho aktivaci je zapotřebí vklad na reálný účet 200$ a více. O demo účet můžete požádat emailem, nebo telefonicky a přiřazený manager s kterým se domluvíte (v češtině) vám ho vytvoří. Po jeho vytvoření budete mít vždy při přihlašování na výběr mezi cvičným účtem a účtem reálným, na cvičný účet Vám ze začátku připíše manager imaginárních 10 000$. Demo verze zpravidla bývá na 7 dní až 1 měsíc, ale věřím, že když slušně požádáte svého managera účtu, tak vám vyjde vstříc a tento interval prodlouží (tak jako mně).

 • Webové stránky: www.TopOption.com/?lang=cs
 • Minimální vklad: 100 $
 • Minimální vklad potřebný k vytvoření demo účtu: 200 $
 • Doba platnosti demo účtu: 7 dní
 • Počet imaginárních žetonů: 10 000 $ (měna vašeho výběru)
 • Regulovaný: Ano v celé EvropěHCMC licence

Otevřít demo účet u TopOption

 

pozadicko2

 
 
 

IQ Option – demo účet bez vkladu

Broker IQ Option spadá do druhé skupiny brokerů, kteří nabízejí neomezený demo účet bez vkladu. Broker má velmi propracovanou obchodní platformu, která může být velmi užitečná hlavně i pro úplné začátečníky. Jediná zásadní nevýhoda, kterou tento broker má je, že nenabízí tak vysoké výnosy jako ostatní brokeři. Ty se totiž během dne kvůli jejich ECN systému mění a tak bych zde úplně nedoporučoval dlouhodobě obchodovat. Vytvořit demo účet je extrémně jednoduché a stačí vám k tomu i jen váš facebookový profil. Jakmile se s ním přihlásíte, tak se vám ihned vytvoří cvičný účet s imaginárními 1500 $ s kterými ihned můžete začít obchodovat.

 • Webové stránky: www.iqoption.com/en
 • Minimální vklad: 10 $
 • Minimální vklad potřebný k vytvoření demo účtu: 0 $
 • Doba platnosti demo účtu: Neomezená
 • Počet imaginárních žetonů: 1 500 $
 • Regulovaný: Ano v celé EvropěCySEC a FCA licence
 • Výnosy: V průběhu dne se mění 60%-85%

Otevřít demo účet u IQ Option

 

pozadicko2

 
 
 

Demo verze u férových brokerů, ale jen za vysoký vklad

 • StockPair – spolehlivý broker, který nabízí svou demo verzi pouze pro prémiové uživatele, kteří musí vložit 500 USD a výše.
 • ETX Capital – podobný případ je i u férového brokera ETX, který k binárním opcím nabízí demo verzi pouze pro prémiové baličky, které jsou po vkladu 1000 USD a výše.

 
 
 

Předchozí článek:

 

admin

Autor: admin

Obchoduji binární opce téměř 2 roky a za tu dobu jsem nasbíral spoustu zkušenosti. S návštěvníky tohoto webu se rád podělím o tipy a rady, které by jim mohli výrazně pomohli k úspěšnému tradingu. Pokud potřebujete poradit nebojte se mi prosím napsat.

http://ibinarniopce.cz

2 komentářů ke článku “Binární opce demo účet bez vkladu

  1. Dobrý den Ondřeji,
   Ano je tomu tak TopOption sice nabízí demo účet, ale pouze s nutností vložení počátečního vkladu. Je tomu tak, aby se oveřili, že to myslíte s obchodováním vážne. Když ovšem po zalozeni demo učtu nebudete chtít obchodovat, tak lze si odeslat vlozene penize zpět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Obchodujte u nejoblíbenějšího brokera TopOption

Začít obchodovat
Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com