Binární opce demo účet bez vkladu

Binární opce Akademie, články Binární opce demo účet bez vkladu


Chcete si vyzkoušet binární opce bez jakýchkoliv rizik?
Zkuste demo účet zdarma.

 

 

Demo účet na binární opce a jeho funkce

Demo verze účtu má jasný účel, dovolit obchodníkovi vyzkoušet si binární obchodování na reálném trhu, bez rizika ztráty jeho vlastních financí. Cvičný demo účet vám tedy nezprostředkuje jakýkoli zisk, může ale velmi dobře posloužit jako ukazatel toho, jak byste si nejspíše vedli při obchodování na reálném účtu. Cvičný účet vám zprostředkuje možnost si vyzkoušet obchodování nanečisto, umožní vám rovněž ale otestovat brokerovu platformu a jakoukoli vaši obchodní strategii, nebo obchodní plán. Demo účty nenabízí velké množství brokerů, je pro ně totiž mnohem výhodnější, abyste si vše zkoušeli na reálném účtu. My ovšem něco takového striktně nedoporučujeme a našli jsme pro vás společnosti, co demo nabízejí, abyste si vše mohli nezávazně sami vyzkoušet. Po vytvoření demo účtu můžete okamžitě zadávat klasické příkazy k obchodům, stejně jako u reálného účtu s jediným rozdílem, že obchodujete s virtuálními prostředky.

Jak cvičná verze účtu funguje

Brokeři, kteří nabízejí demo účty zdarma rozdělujeme do dvou základních skupin. První z nich je složena z brokerů, u kterých je zapotřebí k aktivování demo účtu prvně vklad na účet reálný. Tuto podmínku vyžaduje většina brokerů, aby se ujistili, že to s obchodováním myslíte vážně. U licencovaných férových brokerů, pak není problém tento vklad kdykoli vybrat, pokud by se vám obchodování na demo účtu neosvědčilo. Do druhé skupiny brokerů patří společnosti, které nabízí demo účet i bez podmínky vkladu, zde si může obchodování nezávazně vyzkoušet doslova každý. My osobně jsme zkoušeli demo verzi u brokerů: ETX Capital (zde je pouze při větším vkladu) a u brokera IQ Option. Všechny tři považujeme za poctivé a spolehlivé brokery, kteří vlastní všechny potřebné licence v rámci Evropské unie – (FCA, CySEC, HCMC…) a také i povolení přímo od naší ČNB. U těchto brokerů by neměl nastat žádný problém při výběru vašich vlastních financí. Osobně doporučuji si zakládat demo u brokera, u kterého s největší pravděpodobností máte v plánu následně obchodovat. Bude pro vás poté celý proces mnohem jednoduší, protože pouze vyměníte imaginární žetony za reálné finance. Oprostíte se tak od převádění vašich financí k jinému brokerovi a od testování nové platformy, s kterou doposud nemáte žádné zkušenosti.

IQ Option – demo účet bez vkladu

Broker IQ Option spadá do druhé skupiny brokerů, kteří nabízejí neomezený demo účet bez vkladu. Broker má velmi propracovanou obchodní platformu a nízké požadavky na obchodování. Jediná zásadní nevýhoda, kterou tento broker má je, že nenabízí tak vysoké výnosy u klasických expiračních dob jako ostatní brokeři  v branži. Ty se totiž během dne kvůli jejich ECN systému mění, poslední dobou se ale výrazně zlepšili, za což brokera musíte pochválit. Vytvořit demo účet je extrémně jednoduché a stačí vám k tomu i jen váš facebookový profil. Jakmile se s ním přihlásíte, tak se vám ihned vytvoří cvičný účet s imaginárními 1500 $ s kterými ihned můžete začít obchodovat.

 • Webové stránky: www.iqoption.com/en
 • Minimální vklad: 10 $
 • Minimální vklad potřebný k vytvoření demo účtu: 0 $
 • Doba platnosti demo účtu: Neomezená
 • Počet imaginárních žetonů: 1 500 $
 • Regulovaný: AnoVlastní evropskou licenci CySEC a povolení ČNB
 • Výnosy: 60%-91% při úspěšném obchodu

Otevřít demo účet u IQ Option

 

pozadicko2

 

 

Demo verze u férových brokerů, ale jen za vysoký vklad

 • StockPair – spolehlivý broker, který nabízí svou demo verzi pouze pro prémiové uživatele, kteří musí vložit 500 USD a výše.
 • ETX Capital – podobný případ je i u férového brokera ETX, který k binárním opcím nabízí demo verzi pouze pro prémiové baličky, které jsou po vkladu 1000 USD a výše.

 

Předchozí článek:

 

Michal

Autor: Michal

Obchoduji binární opce od začátku roku 2014 a za tu dobu jsem nasbíral spoustu zkušenosti. S návštěvníky tohoto webu se rád podělím o tipy a rady, které by jim mohli výrazně pomoci k úspěšnému tradingu. Pokud potřebujete poradit, nebojte se mi prosím napsat.

2 komentářů ke článku “Binární opce demo účet bez vkladu

  1. Dobrý den Ondřeji,
   Ano je tomu tak TopOption sice nabízí demo účet, ale pouze s nutností vložení počátečního vkladu. Je tomu tak, aby se oveřili, že to myslíte s obchodováním vážne. Když ovšem po zalozeni demo učtu nebudete chtít obchodovat, tak lze si odeslat vlozene penize zpět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Uznávaný evropský broker BDSwiss nově nabízí podpory češtiny

Číst recenzi pro více informací
Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com