Binární opce demo účet bez vkladu

Binární opce Akademie, články Binární opce demo účet bez vkladu


Chcete si vyzkoušet binární opce bez jakýchkoliv rizik?
Zkuste demo účet zdarma.

 

 

Demo účet na binární opce a jeho funkce

Demo verze účtu má jasný účel, dovolit obchodníkovi vyzkoušet si binární obchodování na reálném trhu, bez rizika ztráty jeho vlastních financí. Cvičný demo účet tedy neslouží ke generování jakéhokoli zisku, může ale velmi dobře posloužit jako ukazatel toho, jak byste si nejspíše vedli při obchodování na reálném účtu. Lze si tak bezrizikovým způsobem obchodování vyzkoušet, rovněž ale také můžete otestovat brokerovu platformu a jakoukoli vaši obchodní strategii, nebo obchodní plán. Demo účty nenabízí velké množství brokerů, je pro ně totiž mnohem výhodnější, abyste si vše zkoušeli na reálném účtu. My ovšem něco takového striktně nedoporučujeme a našli jsme pro vás společnosti, co demo nabízejí, abyste si vše mohli nezávazně sami vyzkoušet. Po vytvoření demo účtu můžete okamžitě zadávat klasické příkazy k obchodům, stejně jako u reálného účtu s jediným rozdílem, že obchodujete s virtuálními prostředky.

Jak cvičná verze účtu funguje

Brokeři, kteří nabízejí demo účty zdarma rozdělujeme do dvou základních skupin. První z nich je složena z brokerů, u kterých je zapotřebí k aktivování demo účtu prvně vklad na účet reálný. Tuto podmínku vyžaduje většina brokerů, aby se ujistili, že to s obchodováním myslíte vážně. U licencovaných férových brokerů, pak není problém tento vklad kdykoli vybrat, pokud by se vám obchodování na demo účtu neosvědčí. Do druhé skupiny brokerů patří společnosti, které nabízí demo účet i bez podmínky vkladu, zde si může obchodování nezávazně vyzkoušet doslova každý. My osobně jsme zkoušeli demo verzi u brokerů: ETX Capital (zde je pouze při větším vkladu) a u brokera IQ Option. Oba dva považujeme za poctivé a spolehlivé brokery, kteří vlastní evropskou licenci CySEC a také i povolení přímo od naší ČNB. Osobně doporučuji si zakládat demo u brokera, u kterého s největší pravděpodobností máte v plánu následně obchodovat. Bude pro vás poté celý proces mnohem jednoduší, protože pouze vyměníte imaginární žetony za reálné finance. Oprostíte se tak od převádění vašich financí k jinému brokerovi a od testování nové platformy, s kterou doposud nemáte žádné zkušenosti.

IQ Option – Demo účet bez vkladu

Broker IQ Option spadá do druhé skupiny brokerů, kteří nabízejí neomezený demo účet bez vkladu. Broker má velmi propracovanou obchodní platformu a nízké požadavky na obchodování. Tato společnost aktuálně nabízí nejvyšší výnosy na binární opce v branži. Obchodovat zde může prakticky každý, broker má velmi nízké požadavky na obchodování. Vytvořit demo účet je extrémně jednoduché, je to otázka 30 vteřin. Jakmile si demo účet vytvoříte, tak se budete moci ihned přihlásit do platformy brokera a budete mít přístup k 10 000 $ imaginárním žetonům, které lze kdykoliv znovu doplnit.

 • Webové stránky: www.iqoption.com/en
 • Minimální vklad: 10 $
 • Minimální vklad potřebný k vytvoření demo účtu: 0 $
 • Doba platnosti demo účtu: Neomezená
 • Počet imaginárních žetonů: 10 000 $
 • Regulovaný: Ano – Vlastní evropskou licenci CySEC a povolení ČNB
 • Výnosy:  až 91% při úspěšném obchodu

Otevřít demo účet u IQ Option

 

pozadicko2

 

 

Demo verze u férových brokerů, ale jen za vysoký vklad

 • StockPair – spolehlivý broker, který nabízí svou demo verzi pouze pro prémiové uživatele, kteří musí vložit 500 USD a výše.  Brokerovi výnosy se ale bohužel v posledních měsících drasticky snížili.
 • ETX Capital – stejně tak i londýnská společnost ETX Capital nabízí demo účet pro prémiové baličky, které jsou k získání po vkladu 1000 USD a výše.

 

Předchozí článek:

 

Binární opce demo účet bez vkladu
Hodnocení článku

Autor: Michal

2 komentářů ke článku “Binární opce demo účet bez vkladu

  1. Dobrý den Ondřeji,
   Ano je tomu tak TopOption sice nabízí demo účet, ale pouze s nutností vložení počátečního vkladu. Je tomu tak, aby se oveřili, že to myslíte s obchodováním vážne. Když ovšem po zalozeni demo učtu nebudete chtít obchodovat, tak lze si odeslat vlozene penize zpět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com