Digitální opce u IQ Option – nový typ opcí nabízející výnosy až 900%

Binární opce Brokeři, články Digitální opce u IQ Option – nový typ opcí nabízející výnosy až 900%


Binární broker IQ Option má v plánu v nejbližší době spustit digitální opce na své platformě. Ty jsou kombinací dosavadních binárních opcích a klasických opcích, které jsou aktuálně u brokera nabízeny. Pokud chcete zjistit, jak digitální opce budou vypadat a jak je bude možné obchodovat, tak pokračujte ve čtení našeho dnešního návodu.

Jak digitální opce fungují a jak se liší od binárních opcích

U digitálních opcích stále budete spekulovat na pokles, nebo růst ceny aktiva. Co je ovšem jiné je, že si také určujete vlastní strike cenu. To znamená, že máte ve svých rukou, jak vysoký výnos obdržíte při uzavření ziskového obchodu. Pokud si například zvolíte vysokou strike cenu a vyberete si call opci, tak budete moci z jednoho obchodu vydělat až 900% z vaší investované částky. V případě, že vyberete strike cenu pouze velmi blízko od aktuální ceny aktiva, tak vyděláte z úspěšného obchodu např. 100%. Pamatujte ale na to, že čím zvolíte strike cenu dál od aktuální ceny aktiva, tím bude váš obchod riskantnější. To je také důvod, proč můžete vydělat až takto extrémně vysoké výnosy v případě úspěšné spekulace. Součástí digitálních opcí je i nástroj odprodeje opce, který vám umožní váš obchod uzavřít předčasně.

Kde najít a zvolit strike cenu

Strike cenu můžete nalézt na pravé straně grafu vybraného aktiva. Jakmile zvolíte vaší strike cenu, tak se vám okamžitě zobrazí výnosy, které můžete z úspěšného obchodu získat. Hodnota aktiva se mění v reálném čase a s ním tady i výnosy, které můžete získat. Jakmile zhodnotíte rizika a případné zisky vaší pozice, můžete obchod otevřít.

Jak vytvořit obchod s digitálními opcemi v 5 jednoduchých krocích

 • 1. Zvolte digitální opce v hlavní tabulce, kde běžně vybíráte mezi klasickými opcemi a binárními opcemi.
 • 2. Vyberte aktivum, které chcete obchodovat
 • 3. Určete vaši strike cenu
 • 4. Vytvořte Call, anebo Put digitální opci
 • 5. Potvrdte obchod

Dostupnost digitálních opcích u IQ Option

Přesné datum dostupnosti tohoto typu opcí ještě nebylo veřejně stanoveno. Podle mého, by mohli být ale dostupné během jednoho měsíce. Jakmile budou přístupné, upozorníme vás na tuto novinky v tomto článku, nezapomente si tedy stránku přidat do oblíbených. Zkusíte digitální opce u brokera IQ Option, jakmile budou dostupné? Sdělte nám prosím vaše názory na tuto novinku v komentářích pod článkem.

Navštívit brokera IQ Option

 

pozadicko2

 

   

Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení.

Autor: Michal

2 komentářů ke článku “Digitální opce u IQ Option – nový typ opcí nabízející výnosy až 900%

 1. Dobrý den Michale,
  který čas vidíte jako nevhodnější pro vstup do obchodu. Dle mého pozorování se trh chová v závislosti na denní době rozdílně.

  Děkuji s pozdravem

  Tomáš

  1. Dobrý den,

   Ano to chová, protože v jednu dobu je na burze jiný počet obchodníků, než v době druhé. Jako nejlepší dny na obchodování považuji pondělí odpoledne, úterý, středu, čtvrtek a pátek dopoledne. V pondělí ráno totiž přijde hrozně velké množství obchodníků v nárazových dobách a začnou investovat (protože nemohli celý víkend). A v pátek odpoledne a večer naopak chtějí uzavřít ty „poslední“ obchody, než se trh na víkend zavře – volatilita v těchto časech tak hrozně skáče.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com