ETX Capital přichází nově i s demo účtem bez vkladu

Binární opce Brokeři, články ETX Capital přichází nově i s demo účtem bez vkladu


etxcapital2

U brokera ETX Capital bylo možné založit demo účet na binární opce pouze při vkladu nad 1 000 USD (VIP účet). V dnešním článku se dozvíte, jak si demo účet u ETX Binary lze založit i bez vkladu.

 

ETX Capital je celosvětově známý broker, který má poměrně slušnou reputaci a je jednou z možností při volbě kvalitního brokera na binární opce. Broker je spíše určen pro pokročilejší obchodníky, kteří nemají problém investovat do jednoho obchodu 15$ a více. Pokud by Vás zajímalo více informací o brokerovi, tak prosím navštivte náš článek ETX Capital recenze, kde se dozvíte všechny důležité informace o brokerově nabídce. Dohromady nabízí broker 4 demo účty, jeden na binární opce (ETX Binary), 2 na Forex (ETX Trader, ETX Trader Pro) a poslední ETX MT4 (díky kterému můžete používat také zdarma MetaTrader 4).
 

Tři z těchto demo účtu nabízel broker již dříve, to není žádná novinka. S demo účtem bez vkladu na binární opce (ETX Binary) přišel ovšem až nyní. Tato verze funguje velmi jednoduše, vyplníte jednoduchý registrační formulář a na email Vám budou zaslány informace, jak se do demo účtu připojíte. Na tento cvičný účet se pak přihlásíte a budete mít možnost obchodovat s 10 000 GBP, s tímto kapitálem můžete obchodovat po dobu 14 dní. Tato časová lhůta by Vám měla bohatě stačit, vždy si ale můžete založit určitě nový cvičný účet na dalších 14 dní. 🙂

Pokud chcete u ETX Capital demo účet na binární opce založit, tak navšitvte stránky EtxCapital.cz a v horním menu rozklikněte Vzdělávání a nástroje a zvolte Demo. V případě jakéhokoli dotazu ohledně brokera nám zanechejte pod příspěvkem komentář.

Založit demo účet u ETX capital

 

pozadicko2

 
 

 

Náhled do demo účtu na binární opce u ETX Capital

etx-binaryetx-capital-binary-demo-nahled

etx-capital-binary-demo-nahled-2

etx-capital-binary-demo-nahled-3

 

Autor: Michal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com