Ez trader podvod? Diskuze

Binární opce podvody Ez trader podvod? Diskuze


ez-trader-podvod-diskuze

Je broker Ez trader vhodnou volbou pro obchodování s binárními opcemi? Nebo se jedná o dalšího brokera s podvodnými praktikami? To vše se dozvíte v následující diskuzi

 
 

Ez trader je jedním z prvních brokerů na binární opce, který svou platformu poprvé vypustil v roce 2008. Má dokonce i regulaci od Evropského úřadu CySEC. Co mu ovšem zásadně schází je dobrá pověst obchodníků, kteří u Ez trader aktivně obchodují.

EZ trader podvod?

I přesto, že je právoplatně licencován CySEC, tak je spjat s řadou podvodných služeb a fiktivních osob, kteří propagují EzTrader a vydělávají na nezkušených uživatelích. Není tomu jinak i například u předešle recenzované služby OptioNavigator, která má uživatelům radit, kdy ,,správně“ opce nakupovat a prodávat. My ovšem víme, že se jedná o podvrh s kterým nelze dlouhodobě nic vydělat, ba naopak. Pojdte se ted s námi podívat na nejčastější ohlasy obchodníků na Ez trader z internetových diskuzí a fór.

Nejčastější podvodné praktiky brokera Ez trader

Problémové a zdlouhavé výběry vlastních financí
Vložení svých financí kamkoliv funguje vždy velmi rychle. Problém ovšem může nastat, pokud se rozhodneme si je vybrat. A není tomu jinak i u Ez trader, který zdržuje výběr financí, jak jen to je možné. Výběr je možný pouze při částce nad 100 $ a může podle internetových diskuzí trvat až několik týdnů.

Přijmutí bonusu
Možná jste se právě rozhodl/a přijmout velmi lákavý bonus nabízený tímto brokerem. Vše vypadá naprosto v pořádku. To ovšem může trvat pouze do situace, kdy z nějakého důvodu již nechcete u brokera Ez trader nadále obchodovat. Můžete se ovšem jako mnoho dalších obchodníků setkat s tím, že vám nedovolí vaše finance vybrat předtím, než uplyne 90 dní od prvního vkladu. Do těchto 90 dní musíte uskutečnit poměrně velký počet obchodů. Pokud tak neučiníte, tak nejenom že ztratíte bonus, ale také všechny finanční prostředky z vašich výher do tohoto dne. Vaše prohry ovšem bohužel nikoho nezajímají.

Minupulace ceny
V krajních případech podle některých obchodníků dokonce Ez trader záměrně manipuloval s cenou. Pokud obchodník klikl na nákup, nebo prodej opce, tak cena z ničeho nic skočila na hodnoty proti němu.

Závěr diskuze

Kvůli těmto závažným proviněným tedy brokera Ez trader našim obchodníkům nedoporučujeme. Pokud máte vlastní názor, nebo zkušenosti s tímto brokerem, tak se o ně prosím podělte s námi v diskuzi. Pro návrat na podvodné brokery a fiktivní osoby pokračujte na kategorii binární opce podvod

Ez trader podvod? Diskuze
Hodnocení článku

Tagged , ,

Autor: Michal

4 komentářů ke článku “Ez trader podvod? Diskuze

  1. Dobrý den,

    Chtěl bych Vám poděkovat za tento objektivní příspěvek, konečně jste mi otevřeli oči a dali odpověď na otázku, kterou jsem si kladl poměrně dlouho a to byla ta, jestli je EZ Trader skutečně důvěryhodný makléř, jak jej popisují na webu pracujonline.net. Už po shlédnutí videa, kde má proslov matka, která údajně vydělávala onu zázračnou sumu peněz, jsem nabýval čím dál tím více dojmů, že je to člověk užívající jakési tlumivé léky či jiné chemické prostředky, aby tak účelově manipulovala s lidmi, kteří ta videa z jejich webu shlédnou.

  2. NEDOPORUČUJEM TÚTO SPOLOČNOSŤ!!! VIĎ DOLE. BONUSOVY SYSTÉM ( 50 EUR), MOJ VKLAD 250 EUR.

    Při Vašem posledním obchodování z 11.9.2015 bylo na Vašem účtu 161€ dostupných pro obchodování.
    Dovolte nám připomenout, že jste přijal bonus 50€(24-6-2015), čímž jste se zavázal k dosažení obchodního obratu 25xbonus (tedy 25×50=1250€) v lhůtě 90 dnů. Jinými slovy, pokud jste během 3 měsíců nedosáhl obchodního obratu 1250€, byl bonus automaticky spolu se všemi zisky odebrán, jelikož Váš obchodní obrat byl pouze 730€.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com