IQ Option konečně přichází s možností odprodeje opce

Binární opce Brokeři, články IQ Option konečně přichází s možností odprodeje opce


V poslední době velmi oblíbený broker IQ Option implementoval do své platformy 4.0 novou funkci odprodeje opce. Tu lze použít ihned po otevření obchodu a to až do té doby, kdy by obchod téměř normálně skončil (maximálně 9 vteřin před normální expirací). Funkce funguje tak, že pokud se cena opce nezmění, tak získáte při odprodeji celou investici, kterou jste do obchodu vložili. Jakmile se cena změní a půjde například vaším směrem, tak při odprodeji získáte nějaký určený zisk (podle toho, jak moc cena stoupla). V opačném případě, kdy naopak váš obchod prohrává a opci odprodáte, tak ztratíte část vaší počáteční investice. To kolik z odprodeje opce získáte se neustále mění při pohybu ceny aktiva, vše lze sledovat v pravém horním rohu grafu „P/l from selling“ – zisk/ztráta z odprodeje. Pojdme se ted podívat, jak funkce na platformě 4.0 vypadá.

iq-option-odprodej

iq-option-buy-out

Názor na novou funkci odprodeje

Řešení funkce odprodeje u IQ Option se mi velice líbí, protože neustále víte, kolik byste při jejím použíti získali, anebo ztratili. Někdy, kdy už je předem jasné, že se cena v posledních 9 vteřinách neobrátí je její použití alespoň takovou menší útěchou, že neztratíte celou investici. Funkci lze také používat pomocí jediného kliknutí (viz 1. obrázek), pokud byste měli o tutu možnost zájem, tak zaklikněte „Enable 1-click selling“, pak už jakmile příště kliknete na „sell“, tak se opce okamžitě odprodá.

Vyzkoušet na demo účtu

 

pozadicko2

 

Autor: Michal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com