NobleOption.com recenze – Výsledky testu, zdali zde obchodovat

Binární opce Brokeři NobleOption.com recenze – Výsledky testu, zdali zde obchodovat


Nobleoption je binární broker s notifikací ČNB, vyplatí se u něj ale českým obchodník obchodovat? To se dozvíte z naší přehledné recenze.

 

Nobleoption.com vlastní CySEC licenci a ČNB notifikaci. Uvedena je zde pro české obchodníky i zákaznická podpora a platforma v češtině. Minimální vklad k obchodování začíná na € 1 000, a obchod na € 25. Broker se tedy zaměřuje vyloženě na pokročilé obchodníky. To dokazuje i fakt, že v jeho nabídce nenaleznete demo účet na zkoušku.

Základní informace z NobleOption recenze

Webové stránky: https://nobleoption.com/
Druhy opcí: Klasické high/low, minutové, dlouhodobé, žebříčkové, one touch.
Návratnost z obchodu: 70% až 80%
Druhy aktiv: Forex, akcie, indexy, komodity
Minimální vklad: 1 000 €
Minimální obchod: 25 €
Demo účet: Ne
Metody vkladu a výběru: Bankovní převod, Skrill, Neteller, Truest pay, Dotpay

Obchodní platforma

Hned zde jsme bohužel narazili na problém. Nobleoption si naneštěstí nedal moc práce s překlady do češtiny, ty jsou tak odfláknuté, anebo dokonce někde i zcela chybí. Pokud se budeme snažit přehlédnout tento fakt, tak platforma jako taková není špatná, klasická SpotOption. Dokonce je rozšířena i o nabídku aktiv, kterých lze zde obchodovat dohromady 200. Výnosy se pohybují v průměrných hodnotách, od 70% do 80%, my jsme se ve většině případů setkali se 72%. Broker nabízí mobilní aplikace, přes kterou lze rovněž obchodovat, zde nemáme asi co vytknout, pouze nemoderní design, funkcionalitou je na tom velmi dobře. Vhod může přijít na platformě využití pokročilých funkcí jako rollover, double-up, anebo Buy-out. Obávám se, že to ale samotnou platformu nezachrání.

Typy účtu

Nobleoption.com poskytuje celkem 6 typů účtu. Fakt, že účet s nejmenším vkladem začíná na € 1 000 nehodnotíme moc kladně. Výhody tohoto účtu jsou prakticky nulové, dokonce ani jeden výběr měsíčně se zde neobejde bez poplatků. Zde jsou tedy konkurenční brokeři daleko napřed. Další typy účtů s vyšším vkladem jsou obohaceny o individuální kurzy, webináře, anebo emailová upozornění. Seznam všech typů účtu a jejich výhod naleznete v galerii výše.

NobleOption.com výukové centrum, demo účet a bonus

Vzdělávacích materiálů u Nobleoption není málo. Pokud vám nevadí, že nejsou zatím přeloženy do češtiny, tak se můžete i sami bez registrace podívat na některé z výukových videí. Obchodníci s platinum, nebo VIP účtem pak mají neomezený přístup i k seminářům, webinářům a individuálním kurzům. Platinum účet obdržíte ale až při tak vysokém vkladu jako je € 60 000+, využití těchto výhod je tedy pro běžného obchodníka téměř nemyslitelné. Nobleoption.com nenabízí žádný demo účet, obchodování si zde tedy na nečisto vyzkoušet možné není. Bonus ke vkladu je po nových CySEC podmínkách z nabídky rovněž odstraněn.

Vyplácení výběrů

Výběr vkladu, anebo vydělaných peněz probíhá po ověření obchodníkova účtu. Zpracování návrhu na výběr trvá 3 pracovní dny, samotný výběr pak průměrně 5 dní. Dohromady se tedy jedná okolo 8 dní, než vaše peníze dorazí na účet. Konkurenční brokeři jako je TopBinary, nebo IQ Option stihnou zpracování i výběr zásadně do 3 dní. Broker si navíc účtuje ještě manipulační poplatek za výběr 10 €. Ani zde se tedy nejedná o žádný zázrak ze strany NobleOption.

Finální slovo na brokera

NobleOption nás bohužel ničím nenadchnul a jeho nabídku hodnotíme tak jako zcela průměrnou. Výnosy nejsou nikterak vysoké a fakt, že zde lze obchodovat až při 1 000€ tomu nijak nepřidává. Propagována nabídka platformy a zákaznické podpory v češtině nefunguje, jak by měla, k většině úkonů a pohybu na platformě je tedy stejně zapotřebí znalost angličtiny. Jediné co hodnotíme kladně jsou výuková videa, která jsou sice rovněž v angličtině, jsou ale velmi poutavá a je jich opravdu hodně.

Celkové hodnocení NobleOption

Celkové hodnocení NobleOption
6

Obchodní platforma

5.8 /10

Výnosy

6.0 /10

Reputace, důvěryhodnost

7.5 /10

Výběry

4.0 /10

Klientská podpora

6.5 /10

Výhody

 • CySEC licence, ČNB notifikace
 • Výukové centrum
 • Široký výběr možností vladu

Nevýhody

 • Vysoký minimální vklad
 • Demo účet
 • Pomalé výběry + poplatky
 • Odfláknutý překlad češtiny
 • Nezajímavé průměrné výnosy

Autor: Michal

2 komentářů ke článku “NobleOption.com recenze – Výsledky testu, zdali zde obchodovat

 1. Společnost Noble Option mne velmi zklamala.Poté,co jsem si chtěla ze svého účtu vyzvednout 150.- eur,tak se mnou začala komunikovat jejich zaměstnankyně polsky,přestože neumím polsky ani slovo,a k mému údivu celý můj účet bez mého vědomí zcela zrušili a všechny peníze mi z něj zmizely neznámo kam….Takže jsem zcela přišla o svůj vklad i o vydělanou částku….

  1. Dobrý den,
   Děkujeme za sdílení vašich zkušenosti s ostatními navštěvníky webu. Vaše negativní zkušenost s NobleOption nás mrzí, zkoušela jste jim napsat i na email? Pokud ne, tak jim možná raději napište v angličtině, protože kdo ví jakou mají českou podporu. Odstranit vám takto účet bez vašeho svolení nemohou, anebo by vám měli poslat peníze zpět na účet pomocí kterého jste vložila.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com