Online nástroj k technické analýze trhu

Binární opce Nástroje Online nástroj k technické analýze trhu


Snadno nastavitelný online nástroj k technické analýza nyní nově i přímo na našem webu. Zvolte si aktivum u kterého chcete sledovat vývoj ceny, nastavte si časový rámec (timeframe) a přidejte si do moderního a přehledného grafu indikátory a oscilátory, které uznáte za vhodné. Vše funguje v reálném čase a bez zpoždění, takže můžete sledovat vývoj všech světových aktiv okamžitě.Online nástroj k technické analýze trhu
Hodnocení článku

Autor: Michal

6 komentářů ke článku “Online nástroj k technické analýze trhu

 1. Dobrý den,

  můžete mi prosím něco víc říct k tomu online nástroji napsat? Jak se tam v grafe píše, je to skutečně online pohyb kurzu?

  Děkuji.

  S pozdravem

  Erik

 2. DObrý den. Mám na Vás dotaz. Jaké se Vám nejvíce osvědčili indikátory na změnu trendu. Resp. která kombinace je nejvíce úspěšná.
  Děkuji za odpověď
  Zdenek

 3. Dobrý den,

  Lze do tohoto grafu zakreslovat vlastní trendové linie a jiné věci nebo je to jen omezené na výběr předurčených indikátorů, které tam jsou k dispozici?
  Děkuji za odpověď

  Ereťák

  1. Dobrý den,
   Všechny funkce si samozřejme můžete vyzkoušet a sám zjistit. Jedná se o takový rychlý online nástroj, pokud třeba nemáte zrovna přístup k MT4. Indikátory lze používat ty co jsou v nabídce, vlastní přidávat nelze, nabídka je ale podle mě dost široká a tak byste zde měl najít většinů indikátorů. Vlastné trendové linie zakreslovat nelze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com