OptionTime recenze, osobní zkušenosti, diskuze

Binární opce Brokeři OptionTime recenze, osobní zkušenosti, diskuze


optiontime-recenze

Tato recenze na OptionTime obsahuje kompletní zhodnocení brokera, který je znám svou dobrou reputací a nadprůměrnými výnosy.

 

 
OptionTime patří k jednomu z nejlepších brokerů, které jsme testovali. Své služby nabízí od roku 2013 a už si stihl vybudovat pověst kvalitního a bezproblémového brokera, vlastnící licenci ČNB, CySEC. OptionTime nabízí demo účet zdarma, českou platformu i zákaznickou podporu a především vysoce nadprůměrné výnosy z binárních opcí (80-85%). Založit účet u brokera lze od 200$ a uzavření obchodů je možné od 10$ u klasických opcí a od 5$ u minutových opcí.

Výhody a nevýhody brokera

krizek   až 100% bonus ke vkladu
potvrzeni   Platforma a zákaznická podpora v češtině (Online chat/Telefon/E-mail)
potvrzeni   Jedny z nejvyšších výnosů při obchodování s binárními opcemi (80-85%)
potvrzeni   Regulace ČNB, FCA, CySEC a dalších 8 úřadů
potvrzeni   Rychlé výplaty (1-2 pracovní dny)
potvrzeni   Férové podmínky bonusu
krizek   Mobilní platforma (v plánu)
krizek   Neúplný překlad např. výukových videí

Náhled platformy OptionTime

optiontime-recenze7

optiontime-zkusenosti

optiontime-zkusenosti2

optiontime-zkusenosti3

 
 

 

  
 

 
 
 

 

Detailní informace k recenzi OptionTime

 • Naše hodnocení: (9,2 / 10) 3. Místo
 • Webové stránky: www.optiontime.com
 • Druhy opcí: Klasické, Minutové, One Touch, Touch/No touch
 • Pokročilé funkce: Rollover, double-up, buyout option (vysvětlení názvů)
 • Druhy aktiv: Forex, Bitcoin, komodity, akcie, indexy
 • Bonus ke vkladu: Ano, 50 až 100%
 • Minimální vklad: 200 $
 • Minimální obchod:  5 $ (minutové opce), 10 $ (ostatní opce)
 • Demo účet: Ano (zdarma ke všem účtům s alespoň minimálním vkladem)
 • Metody vkladu a výběru : Bankovní převod, kreditní karta, Moneybookers, Webmoney, Neteller
 • Provozovatel: Safecap Investments Ltd. (Kypr).

OptionTime bonus a demo účet

Broker OptionTime nabízí 50% a 100% bonus. S první variantou se setkáváme při vkladu od 200€ do 499€ a se 100% bonusem u vkladu nad částku 500€. Přidělený bonus je možné vybrat až po splnění podmínek bonusů, vlastní finance lze ovšem vybrat kdykoliv. Maximální výše bonusu, kterou je možno získat je 2500$. Požádat o demo verze účtu zdarma je možné ihned po prvním vkladu. Délka platnosti dema je závislá na částce vložené při prvním vkladu a na dohodě s vaším managerem účtu.

OptionTime akademie, nástroje a funkce

Podobně jako mnoho jiných brokerů nabízí i OptionTime výukovou akademii, která je rozdělena podle obchodníkových zkušeností. V této akademii můžeme nalézt výukové materiály určené, jak pro úplné začátečníky, tak i po pokročilé aktivní obchodníky. Na výběr máme z e-knih, video knihoven a z ekonomického kalendáře. Kromě klasické nám velmi dobře známé funkce rozhodnutí ostatních obchodníků (jak nakupují, nebo prodávají ostatní obchodníci). OptionTime nabízí také 3 rozšířené funkce a nástroje. Jedná se o funkce: rollover (prodlouží expirace u vašeho obchodu), double-up (zdvojnásobí vytvořený obchod), buyout option (odprodej/odkup opce zpět brokerovi).

Obchodní platforma OptionTime

Obchodní platforma vypadá moderně a je velmi jednoduchá na používání, při uzavírání obchodů nenastávají jakékoliv „zámrazy“ platformy, vše pracuje v reálném čase. Vklady klientů jsou pojištěny do výše 20 000 Eur, stejně tak jako u všech brokerů vlastnící Cysec licenci. V obchodní platformě nalezneme 5 hlavních druhů binárních opcích, jedná se o: Klasické opce (Classic), Minutové opce (Speed master), One Touch, Touch/No Touch a Dlouhodobé opce (Long Term). U brokera ovšem nalezneme také speciální systém určený k technické analýze nazývaný jako PRO Option.
 

optiontime-technicka-analyza

PRO option

V této části nalezneme rozsáhlý moderní systém, který můžeme používat k technické analýze například místo programů a služeb jako je Metatrader, nebo FreeStockCharts. V nabídce nalezneme přes 30 druhů různých typů technických indikátorů, které můžeme libovolně přidat do aktuálního grafu aktiva. (viz. poslední screenshot platformy).
 

Důležité upozornění k 20.11.2015 – Broker OptionTime se rozhodl, že od 1.12 již nebude nadále nabízet své služby a místo toho se zaměří pouze na svého hlavního brokera TopOption. Tento broker nabízí kompletně stejné služby jako OptionTime, jediný rozdíl je v minimálním vkladu, který je u TopOption 100$, jinak se jedná o naprosto totožného brokera. Pokud byste se chtěli dozvědět kompletní informace o brokerovi, tak doporučuji navštívit naši TopOption recenzi.

Navštívit brokera TopOption

 

pozadicko2

 
 
 

Tagged , , ,

Autor: Michal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com