OTN Tokeny u IQ Option za obchodování kryptoměn – Sleva na poplatky

Binární opce články OTN Tokeny u IQ Option za obchodování kryptoměn – Sleva na poplatky


Broker IQ Option, který nabízí obchodování binárních opcích, digitálních opcích a ted i nově forexu a kryptoměn rozdává OTN tokeny všem klientům, kteří zde obchodují kryptoměny. Tyto tokeny jsou rozdělovány každý týden, vždy v nedělí večer. Počet OTN tokenů, které můžete získat závisí na tom jak velké obchody s kryptoměnami vytvoříte a kolik jich bude. Tyto tokeny pak můžete použít k zredukování poplatku, který broker normálně po klientech požaduje za vytvoření krypto obchodů. Anebo si je můžete nechat poslat na vaši krypto peněženku a z ní pak OTN tokeny vyměnit například za Bitcoin, nebo jiné kryptoměny (popř. je můžete prodat a nechat si peníze vybrat). OTN tokeny lze zasílat na peněženky, které podporují tzv. standart ERC-20, ten má například Ethereum peněženka. Samozřejmě si můžeme OTN tokeny také nechat, pokud chceme spekulovat na budoucím růstu ceny. Zde můžete sledovat aktuální cenu OTN tokenů , jak můžete vidět, tak se cena OTN tokenů výrazně zvýšila od vstupu na trh. Počet rozdaných tokenů brokerem IQ Option se bude snižovat s přibývajícími týdny, protože se zvyšuje obtížnost jejich těžení.  

Jak získat OTN tokeny

OTN tokeny můžete získat bud obchodováním kryptoměn u brokera IQ Option, anebo přímým nákupem na těchto dvou burzách: LiveCoin or Cryptopia. Maximální počet OTN tokenů je 100 milionů. Z toho 21 milionů bude rozděleno mezi klienty společnosti IQ Option, 5 milionů mezi uživatele OTN peněženek a 16 milionů mezi držitele OTN tokenů. Zbylých 58 milionů pak připadne akcionářům a OTN nadaci.

Získat OTN tokeny obchodováním kryptoměn
Obecné varování: Váš kapitál může být ohrožen.

OTN Tokeny u IQ Option za obchodování kryptoměn – Sleva na poplatky
5 (100%) 1 vote

Autor: Michal

2 komentářů ke článku “OTN Tokeny u IQ Option za obchodování kryptoměn – Sleva na poplatky

  1. dobrý den pane Michale chtěl bych se dozvědět o této aplikaci víc hlavně jak pořádně pracovat s kryptoměnami hlavně jakým způsobem prodávat popřípadě posílat zpět na můj BÚ děkuji

    1. Dobrý den,
      Pokud se chcete dozvědět o OTN tokenech více, tak vám doporučuji si vytvořit u společnosti IQ Option alespon demo účet zdarma. Zde můžete kryptoměny nakupovat tak, že učiníte vklad u společnosti, třeba pomocí BÚ, přes který můžete pak vybrat i případné zisky (pokud se vám podaří na kryptoměnách vydělat).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com