Binární opce podvod

Binární opce články, podvody Binární opce podvod


binární opce podvod

Jsou binární opce podvod? Je zcela legální jejích obchodování? A proč se můžeme setkat s čím dál tím větším počtem podvodů souvisejících s binárními opcemi? Vše se dozvíte v následujícím článku.

  
 
První co bych chtěl zdůraznit je, že binární opce podvod nejsou a její obchodování je zcela legální. Denně tento veřejně dostupný finanční instrument použije nespočet obchodníků, kteří si chtějí přivydělat. Proč se ovšem ale vlastně můžeme sekat s tak velkým počtem podvodů souvisejících s binárními opcemi? Odpověď je velmi jednoduchá. Binární opce nabývají čím dál tím víc na své popularitě, čehož samozřejmě ihned chtějí podvodníci využít a nalákat lidi na zázračné výdělky, nebo na zázračné obchodní systémy, které podle nich vlastně sami vydělávají a vy pro to nic nemusíte dělat. V takových situacích byste měli ovšem být velice ostražití, protože takové systémy jsou většinou pouze jeden velký podvod.

Věřte tomu, nebo ne , ale i ti nejzkušenější obchodníci s binárními opcemi se stali obětmi, leckdy právě proto, že se domnívali, že jim se něco takového nemůže nikdy stát. Internet je bohužel zahlcen všemi různými druhů podvodů s binárními opcemi a tak jsme se rozhodli pro vás zde připravit tuto kategorii, kde budou postupně přidáváni podvodníci s binárními opcemi, abyste věděli čeho se máte obloukem vyvarovat.

Jak vlastně poznám, zda-li se jedná o podvod ? (Hlavní znaky)

  • Většina fiktivních osob jako je například Adam Bříza, Miroslav Kadlec se prezentují ,,vlastním“ životním příběhem, který je ovšem vymyšlený a většinou končí na Hawaii s koktejlem v ruce a tučným bankovním účtem.
  • Píší o tom, jak objevili strategie, které doposud nikdy nebyli odhaleny, ale přitom jsou tak jednoduché, že je každý může ihned používat. Občas také zmíní, že se jedná o tajemství s kterým se podělí jen s malou skupinou lidí. (Nevím, jak vám, ale rozesílání e-mailu až v podobě spamu se mi nezdá, jako moc malá uzavřená skupina lidí :D).
  • Odkazují na brokery se špatnou reputací.

obchodní signaly binární opce

Obchodní signály

Dostanete tip na to, jestli máte zrovna podkladové aktivum nakupovat, nebo prodávat a jakou zvolit expirační dobu, aby váš obchod byl ziskový. Zní to jednoduše ne? Podle statistik, které společnosti uvádějí na webu jsou dlouhodobě v zisku, je tedy dobrý nápad využít nějakou takovou službu? Podle mých zkušeností je to velice riskantní. Tyto obchodní signály častokrát bývají podvod a pokud chcete využít takovou službu, tak si prvně ověřte pár zaslaných signálů od někoho, kdo má s obchodováním binárních opcí už nějaké předešlé zkušenosti z praxe. Ten po pár obchodech zjistí, jestli jsou signály alespoň trochu užitečné, anebo jestli je to podvod. Statistiky úspěšnosti obchodů, které uvádějí mohou být totiž zmanipulované a jejich pravdivost se může nacházet úplně v jiných hodnotách.

Jak se mohu podvodům s binárními opcemi vyhnout?

Nejjednodušší způsob, jak se vyhnout takovýmto podvodům je si prvně získat o obchodním systému, brokerovi, nebo čemukoliv jinému dostatek informací a pořádně prohledat například internetová fóra a diskuze. Pokud naleznete pozitivní recenze ostatních uživatelů, kteří systém, službu, nebo brokera zkusili, tak teprve poté doporučuji začít uvažovat o využití jejich služeb. Jak nejrychleji naleznete podvody s binárními opcemi? Zkuste například do google zadat „nedůvěryhodná služba podvod“, nebo „nedůvěryhodná služba scam“ (anglický výraz pro podvod).

Binární opce nejsou podvod

Samotné binární opce podvodem nejsou, jejich plnému porozumění je ovšem třeba věnovat dostatek času a postupně zdokonalovat Vaše taktiky a strategie. Jedná se o legalizovaný finanční nástroj, který má povolení i od naší České národní banky. Je tedy škoda, že tito fiktivní obchodníci ,,hází“ na binární opce špatné světlo, protože se rozhodně jedná o zajímavý způsob přivýdělku. Pokud si ovšem někdo myslel, že se jedná o způsob výdělku, při kterém byste mohli odejít z práce a během týdne se opalovat na pláži na Hawaii, jak někteří podvodníci slibují, tak to váš bohužel zklamu. Kdyby tomu tak bylo, tak by jsme se nejspíše jen všichni koukali na naše opálená těla s brčkem v puse a nikdo by se nesnažil porozumět binárním opcím, které nám mohou přinést ,,pouze“ slušný přivýdělek.

 

oddelovac

miroslav-kadlec-binarni-opce

The Millionaire in PJS

Nový obchodní systém nazývaný jako The Millionaire in PJS se Vám představuje, uvěříte jeho příběhu i vy? „

 
oddelovac

miroslav-kadlec-binarni-opce

Miroslav Kadlec binární opce

Miroslav Kadlec odhaluje svůj neuvěřitelný životní příběh! ,, Způsob, jakým jsem zbohatnul je skoro směšně jednoduchý, po chvilce ho může používat každý.“

 

oddelovac

OptioNavigator-binarni-opce

OptioNavigator binární opce

OptioNavigator vzkazuje je to tu, konečně je tajemství úspěšných obchodníků venku!

 

oddelovac

OptioNavigator-binarni-opce

Free Diamond App

Free Diamond App představuje další podvodnou službu, kde k zbohatnutí nejsou potřeba žádné znalosti, zkušenosti ani nic jiného.

 

oddelovac

OptioNavigator-binarni-opce

Anyoption podvod? Diskuze

Je Anyoption stále vhodnou volbou pro obchodování s binárními opcemi? Diskuze o ignorovaní a podporování podvodných praktik brokera.

 

oddelovac

zoomtrader recenze

ZoomTrader recenze

Je ZoomTrader důvěryhodný broker s binárnimi opcemi? Pojdme se ted spolu v následující recenzi podívat na základní fakta, které nám radí, abychom se od něj drželi daleko, jak jen to půjde.

 

oddelovac

zoomtrader recenze

Ez trader podvod? Diskuze

Jeden z nejstarších brokerů Ez trader bližším pohledem ostatních obchodníků. Má vůbec cenu u tohoto brokera obchodovat? Dozvěďte se ohlasy ostatních obchodníků, než si u brokera založíte účet.

oddelovac

Binární opce podvod
Hodnocení článku

Tagged , , , , ,

Autor: Michal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com