První obchodování s binárními opcemi

Binární opce články První obchodování s binárními opcemi


obchodovani-s-binarnimi-opcemi

Obchodování s binárními opcemi není nikterak složité pojdme se ted spolu podívat, jak začít obchodovat

 
 
 
Každý obchodník někdy začínal a my si dnes v tomto článku popíšeme první obchodování s binárními opcemi od zvolení brokera a založení účtu až po první uzavřený obchod.

Zvolení brokera na binární opce

Před tím, než si povíme o tom, jak založit účet, tak je zapotřebí zvolit brokera, který nás bude doprovázet po celou cestu našeho binárního obchodování. Píši po celou cestu, protože pokud při vašem prvním rozhodnutím zvolíte správně, tak nejspíše nebudete muset brokera měnit, protože u něj budete spokojeni. Dejte si ovšem pozor, protože na internetu je mnoho brokerů, kteří by byli uričtě rádi, že u nich začnete obchodovat. Vaše nadšení by ovšem již nemuselo být takové, protože se u nich můžete sekat s nízkými zisky z obchodů, nebo s problémy při výběru vašich financí. My osobně doporučujeme brokera TopOption, který je regulovaný ČNB, CySEC a dalšími 9 úřady EU a má velmi dobré ohlasy u českých i zahraničních obchodníků . Broker je navíc v češtině a má v průměru nejvyšší výnosy z obchodů a tak jsem ho zvolil za příklad našeho prvního obchodování s binárními opcemi. Samozřejmě je pouze na vás, kterého brokera zvolíte, ale měli byste si dát pozor na podvodné brokery o kterých se více dozvíte v článku binární opce podvod.

Založení účtu

Po zvolení brokera nás následuje jednoduchá a rychlá registrace. V našem případě jsme zvolili zmíněného brokera TopOption, který má celou platformu i zákaznickou podporu v češtině. Kdybyste náhodou přešli na stránky TopOption a měli je v angličtině, tak není nic jednoduššího, než v pravém horní rohu změnit English na Czech. Jak vypadá samotná registrace? Velmi jednoduše na první stránce vyplníte základní údaje jako je Vaše jméno, příjmení, heslo a telefonní číslo.

registrace-u-topoption

Po uložení a pokračování v registraci se dostáváme na ověření registrované osoby. V této části vyplníme informace zajímající se o naše osobní a finanční údaje.

topoption-overeni-udaju-registrace

Vložení vkladu před obchodováním

Po vyplnění Vašich osobních informací se začnou zpracovávat zadaná data a za okamžik budete přesměrováni na vložení prvního vkladu, který u TopOption činí minimálně 100 €. Na výběr máme kreditní karty, bankovní převod, Skrill (MoneyBookers), Ekonto, Neteller, WebMoney. U každé možnosti je napsaná doba převodu financí, která může být okamžitě, až po 5 pracovních dnů v závislosti na druhu převodu peněz.

topoption-vklad

Po dokončení registrace Vám napíše přidělený manager vašeho účtu, který je vám k dispozici po celou dobu vašeho obchodování u brokera a je připraven odpovídat na jakékoliv dotazy, které Vás zajímají. Spolu s obchodní platformou dostáváte zdarma neomezený přístup k tzv. TopOption akademii, kde naleznete výukové materiály, které jsou určeny pro jakékoliv úrovně obchodníků. Tímto krokem končí celá registrace a nyní si ukážeme, jak vytvořit náš první obchod s binárními opcemi.

První obchodování s binárními opcemi

Jelikož jsme si představili registraci u TopOption, tak i zde si ukážeme naše první obchodování s binárními opcemi. Platforma TopOption je velmi jednoduchá, takže si myslím, že žádný obchodník s ní nebude mít problém i přes to si radši vše ukážeme na jednoduchém příkladu.

prvni-obchod-s-binarnimi-opcemi

V prvním kroku si vybereme aktivum s kterým chceme obchodovat. V našem případě jsme zvolili EURO/USD a opci, která expiruje za 5 minut a 46 sekund. Z vytvořeného obchodu získáme při jeho úspěchu 85% z vložené částky (Při minimálním vkladu 10€ se jedná o 18,5 €). Zvolíme, jestli chceme opci nakoupit (Call), nebo prodat (Put) a klikneme na tlačítko potvrdit. A to je vše nyní čekáte, až opce expiruje. Gratuluji zvládli jste váš první obchod s binárními opcemi !:)

Zaregistrovat se u TopOption a vyzkoušet si svůj první obchod s binárními opcemi

 

Předchozí článek:
Následující článek:

 

První obchodování s binárními opcemi
Hodnocení článku

Autor: Michal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com