Recenze podvodu The Millionaire in PJS

Binární opce podvody Recenze podvodu The Millionaire in PJS


the-milionaire-in-pjs

Je opravdu The Millionaire in PJS tím zazračným obchodním systémem za který ho jeho tvůrci považují? Odpověď na tuto otázku se dozvíte v následujícím článku

 

 

V poslední době jsem několikrát narazil na systém The Millionaire in PJS a tak jsem se na něj rozhodl vytvořit krátkou a jasnou recenzi, která by Vám měla stačit k pochopení, že tímto směrem cesta nevede. The Millionaire in PJS můžete nalézt v několika jazykových verzích, protože se jedná o mezinárodní projekt. Tento systém funguje na úplně stejném principu jako podvody Free Diamond App, nebo OptioNavigator. A co vlastně tento systém podle autorů dokáže?

Pomocí externí aplikace EZ Trading BOT Vám systém údajně dokáže doručit signály na vytváření obchodů, které zaručeně fungují a které Vám přinesou během několika hodin několik tisíc dolarů. Už takový příslib by Vám měl dát jasně najevo, že za něčím takovým moc pravdy nebude, nemám pravdu? Bohužel i přesto se najdou lidé, kteří za příslibem rychlých výdělků podlehnou velmi chabému příběhu a založí si zde účet a vytvoří vklad k brokerovi, kterého The Millionaire in PJS doporučuje.

Do povědomí se dostává pomocí rozsáhlé reklamní kampaně, která se skládá, jak z klasických emailu, tak i z vyskakovacích oken na nedůvěryhodných serverech. Obchodní systém nabádá uživatele, aby si na vytvoření vkladu k brokerovi půjčili od svých přátel, nebo členů rodiny, pokud momentálně nemají peníze. První pravidlo jakéhokoli obchodování ovšem zní jasně, neinvestujte peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.

Hlavní důvody, proč The Millionaire in PJS je na první pohled podvod

  • Ukazuje na enormní výdělky až několika tisíc dolarů během pár hodin, kterých můžete dosáhnout bez jakýchkoli znalostí.
  • Nutí Vás si půjčit od přátel, nebo známých.
  • Systém garantuje téměř jistý zisk, v případě, že si ale přečtete podmínky používání, tak stránka neručí za případné ztráty.
  • The Millionaire in PJS nezaručuje bezpečné nakládání s vašimi osobními informace, které při registraci zadáváte. To každý jiný aspoň trochu seriozní systém samozřejmě zaručuje.

Závěr

Na binárních opcích je možné vydělávat, ne ovšem bez znalostí a bez praxe. Systémy jako The Millionaire in PJS jen stěží budou kdy fungovat. Ostatně zeptejte se sami sebe, co by z toho autoři měli, kdyby takový opravdu funkční systém veřejně publikovali, když by si mohli potichoučku a bez povšimnutí sami vydělávat? Asi nic moc, že? To je také jeden z důvodů, proč takovéto systémy vznikají s jediným úkolem. A tím úkolem je nalákat co nejvíce důvěřivých lidí na výdělky, které bohužel nikdy neuvidí.

Pokračovat na další podvody spjaté s binárními opcemi

Recenze podvodu The Millionaire in PJS
Hodnocení článku

Autor: Michal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com