StockPair recenze

Binární opce Brokeři StockPair recenze


stock-pair-recenze-zkusenosti

Naše recenze na brokera Stockpair obsahuje kompletní testování jednoduché a moderní platformy nejen pro párové opce.

 

StockPair nabízí svoji vlastní platformu pro binární a párové opce s asi nejlépe nastavitelnými expiračními dobami, které si můžeme sami zvolit a mohou být od 1 minuty, až po 150 dní. Díky veliké škále výběru párových opcí je také občas broker považován za krále v obchodu s párovými opcemi. Při obchodování párových opcí můžeme proti sobě postavit například Google vs. Apple a předpovídat, která společnost si lépe povede. Broker sice nenabízí češtinu, ale v EU je plně regulován úřady CySEC, FCA a má i notifikaci od ČNB. Minimální vklad je stanoven na 250$ a uzavření obchodu je možné od 20$. StockPair platforma vypadá velmi moderně a jednoduše, ostatně sami můžete posoudit.

stockpair-recenze-zkusenosti

Na zobrazeném náhledu StockPair platformy se již nacházíme v sekci pro párové opce. Zde vybereme příslušné páry, které chceme proti sobě postavit. My jsme na ukázce zvolili BT proti Vodafone a nyní předpovídáme, která z těchto společností na tom bude v době expiraci lépe. Kroky, které jsme uskutečnili před uzavřením obchodu jsou vyobrazeny na screenshotu nad tímto odstavcem.

Výhody a nevýhody brokera

ano   Vlastní druh opcí – Kiko
ano   Dobře nastavitelné expirace, široká škála expiračních dob
ano   Velmi dobrá nabídka obchodovatelných párů
ano   Vysoké výnosy, které jsou na všechny aktiva velmi podobné
ano   Regulace FCA, CySEC a ČNB notifikace
ano   Mobilní platforma
ne   Demo verze na požádání, ale jen při vkladu na reálný účet nad 500$
ne   Dobrá zákaznická podpora, ale v angličtine (Live Chat, telefon, e-mail)

 

Detailní informace k recenzi StockPair

 • Naše hodnocení: (7,8 / 10)
 • Webové stránky: www.stockpair.com
 • Druhy opcí: Klasické binární (Call/Put, One Touch), speciální párové
 • Druhy aktiv: Forex, komodity, akcie, indexy
 • Bonus ke vkladu: Ano momentálně speciální nabídka v podobě 100% bonusu při vkladu 250$
 • Minimální vklad: 250 $
 • Minimální obchod:  20 $
 • Demo účet: Ano, individuálně při vkladu nad 500$
 • Expirační doby: 60, 90 vteřin, 5, 10, 15, 30, 60 minut, konec dne, konec týdne, 14, 30, 60, 90, 150 dní
 • Metody vkladu a výběru : Bankovní převodSkrill (Moneybookers), kreditní karta, PayPal, CashU
 • Provozovatel: Nextrade Worldwide Ltd. (Kypr).

StockPair Demo účet

StockPair sice nabízí zdarma demo účet, ale pouze uživatelům, kteří již vlastní reálný účet a chtějí demo verzi používat spíše pro trénink svých strategií. Demo verzi Vám může na požádání vytvořit přidělený manager. Požadovaný vklad k vytvoření demo účtu je 500$ a více, takže StockPair není moc častou volbou začínajícího obchodníka, který si chce vyzkoušet vše na demo verzi s co nejmenším nutným vkladem.

StockPair Mobilní aplikace

Kromě příjemné moderní webové platformy StockPair také nabízí platformu mobilní. Pokud navštívíte brokerovi stránky z mobilu, tak budete ihned odkázání na stažení mobilní aplikaci, kterou si můžete zdarma stáhnout. Považujeme to za skvělou funkci, pokud si přejete obchodovat z mobilu, anebo třeba i pokud jen chcete sledovat Vaše vytvořené obchody. V případě, že si do vašeho chytrého zařázení nebudete chtít aplikaci stahovat, tak nemusíte, StockPair stránky jsou totiž optimalizovány i pro mobilní prohlížec. Obchodování pomocí aplikaci je ale jednoduší a zaručeně pohodlnější.

Finální zhodnocení

Mně osobně se u Stockpairu zamlouvá kromě jednoduché a moderní platformy především dobře nastavitelná expirační doba opcí, protože jen málokterý broker nabízí takto volitelnou expiraci. Pokud se chcete zaměřit především na obchodování s páry, tak se domnívám, že StockPair je právě vhodnou volbou. V nabídce párových opcí můžeme kromě společností jako jsou Facebook/Yahoo, Google/Apple, Starbucks/NASDAQ také naleznout a obchodovat i s párovými komoditami jako jsou Gold/Silver, OIL/Gas a se spoustou dalších…

Navíc, pokud se chcete podívat na náhled celé obchodní platformy, tak vše můžete naleznout pod záložkou Trading v levém horním rohu, kde vidíte náhled klasických obchodů. Na výběr máte mezi binárními opcemi (Binaries), kde naleznete obchody s měnovými párami, komoditami a indexy. Druhou možností jsou párové opce (Pairs), kde si vyberete 2 společnosti, indexy, nebo komodity, které chcete postavit proti sobě a odhadujete, která z nich si lépe povede a bude mít větší hodnotu.

Testoval jsem i zákaznickou podporu na live chatu, která u mě obstála velmi dobře, konkrétně jsem jednal se slečnou/paní Jane Greene, která na mé dotazy reagovala velmi pohotově. Když shrnu celou recenzi na brokera, tak je podle mě Stockpair určitě volbou, nad kterou byste se měli zamyslet, pokud jste alespon středně pokročilý, anebo pokročilý obchodníci.

Chci navštívit web StockPair

 

pozadicko2

 

Tagged , , ,

Autor: Michal

2 komentářů ke článku “StockPair recenze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com