Technická analýza FreeStockCharts

Binární opce články Technická analýza FreeStockCharts


Jak jistě víte, tak většina brokerů Vám ukazuje graf pouze z několika uplynutých hodin, nebo dokonce minut. Z kterého se nedá pořádně vyčíst jaký je trend, ani žádné jiné důležité informace, které Vám mohou pomoci co nejlépe odhadnout pohyb trhu. Tímto problémem se zajímá mnoho platforem. My jsme si zde pro Vás připravili recenzi jedné z nejpoužívanějších, díky svým rozšířeným výběrem funkcí a rychlostí, která je známá pod názvem FreeStockCharts.

Denně ji využívá statisíce obchodníků ke svým obchodům a my se nyní podíváme, jak jednoduše ji může kdokoliv používat. Vše funguje pouze skrze prohlížeč, takže není nutná instalace jakéhokoliv softwaru. Kliknete pouze Start FreeStockCharts. Pokud nemáte nainstalovanou nejnovější verzi pluginu Silverlight od Microsoftu, tak se Vám nabídne jeho aktualizace. A to je vše nyní se již dostane do platformy, kde se Vám zobrazí přednastavený graf, který můžete vypadat přibližně nějak takto.

free-stock-charts-uvodni

Pokud chcete vidět průběh ceny jiného aktiva, než se Vám v menu nabízí, tak jednoduše kliknete na název grafu – v našem případě VRTX a změníte tzv. symbol (Change symbol). Stejného efektu můžete také docílit kliknutím do grafu, kde ihned můžete začít psát symboly společnosti, popřípadě celý název společnosti. Hned vedle této ikonky máme tlačítko Add indicator, pod kterým se skrývá nabídka velkého množství technických indikátorů jako jsou například: ADX, ATR, Bollinger Bands, CCI, MACD, Moving Average, RSI, Pivot Points a mnoho dalších. Pomocí třetího tlačítka nad grafem nastavujeme časový úsek grafu, zde si můžeme vybírat z rozsáhlé škály časových období (minutové, hodinové, týdenní, roční..). Ke grafickému nastavení, jako je barva grafů, pozadí a indikátorů nám poslouží Nastavení (Settings). V naší ukázce pod tímto odstavcem jsme si zvolili společnost Facebook a přidali jsme si grafy – 10 minutové, 30 minutové a týdenní. K 10 minutovému grafu jsme také přidali indikátor MACD. (MACD je trendový indikátor, který sleduje sbíhavost a rozbíhavost klouzavých průměrů).

Webové stránky online platformy sloužící k technické analýze Freestockcharts.com

free-stock-charts

 

FreeStockCharts výhody a nevýhody

ano    Můžeme používat několik grafů zároveň (minutové, hodinové..)
ano    Po registraci možnost nastavení upozornění
ano    Velké množství indikátorů a možností, jak si upravit podle sebe grafického nastavení grafů.
ano    Lze si vytvořit šablony, které si pak můžete uložit a poději znovu použít
ano    Není potřeba instalace žádného softwaru, stačí se připojit pouze pomocí webového prohlížeče, vše co potřebujeme je zdarma
ne    V bezplatné verzi se nám zobrazuje na pravé straně reklamní banner

 

 

 

Předchozí článek:
Následující článek:

 

Technická analýza FreeStockCharts
Hodnocení článku

Tagged , , , , ,

Autor: Michal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com