TEST: Zjistěte, jak moc dobře obchodování rozumíte

Binární opce články TEST: Zjistěte, jak moc dobře obchodování rozumíteChcete zábavnou formou zjistit, jak moc dobře na tom jsou vaše obchodní znalosti? S naším dnešním knízem můžete! Po dokončení testu nam dolů do komentářů napište, jak jste si vedli a jestli byste uvítali více takovýchto kvízů. Pokud se osvědčí, máme v plánu vytvoření hromady dalších, zaměřené na všechny důležité okruhy obchodování!

Nezaměstnanost v Británii již nějakou dobu klesá. V kanadě naopak projevuje známky dlouhodobější stagnace. Co se stane s měnovým párem GBP/CAD?
V Londýně proběhne několik teroristkých útoků. Jak se zachová pár GBP/USD?
Společnost Apple má v plánu zítra publikovat své čtvrtletní příjmy. Analytici v předpovědích předpokládají, že uvidí značný růst firmy. Zprávy příjmů jsou veřejně publikovány, jedná se o rostoucí čísla, ale nejsou tak vysoká, jako byly předpovídány. Co se stane s Apple akciemi?
Centrální banky Kanady BoC oznámila snížení úrokových sazeb. Jaká bude reakce páru USD/CAD?
Jak se nazývá vztah, který nám říká, jak moc pohyb jednoho měnového páru ovlivní pohyb druhého měnového páru?
U byčího trhu je ____ úroven oblast pod kterou má cena problem se dostat
Obecně je __ kanálu považován(o) za oblast __.
Pokud jsou ekonomické podmínky nejisté, investoři mají tendenci obchodovat
Americký prezident na tiskové konferenci promluví o tom, že je podle něho dolar příliš silný. Jak to ovlivní měnový pár USD/JPY?
Pokud se dva měnové páry pohybují ve stejném směru, jedná se o koleraci

Michal

Autor: Michal

Obchoduji binární opce od začátku roku 2014 a za tu dobu jsem nasbíral spoustu zkušenosti. S návštěvníky tohoto webu se rád podělím o tipy a rady, které by jim mohli výrazně pomoci k úspěšnému tradingu. Pokud potřebujete poradit, nebojte se mi prosím napsat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com