Tipy pro tradery

Binární opce Tipy pro tradery


Poslední třetí kategorie našich tipů je určena pro obchodníky, kteří se již orientují v grafech a umí využívat služeb jako je MetaTrader 4, nebo FreestochCharts. V této části už naleznete konkrétní strategie na binární opce spolu s vysvětlením práce s neznámějšími indikátory. Všechny strategie, nástroje (kalendáře, převodníky, otevírání burz…) a psychologické články naleznete také v naší Akademii, která je rozdělena do těchto 4 sekcích: technický analýza, psychologie obchodování, fundamentální analýza a v poslední řade nástroje. Zde je ukázka článků, které v akademii naleznete.

Všechny uvedené strategie na našich stránkách jsou pouze návrhem na styl obchodování, protože každému může vyhovovat například jiný časový rámec, nebo jiný podpůrný ověřovací indikátor apod. Doporučuji tedy každému obchodníkovi, aby si naše strategie a tipy na styl obchodování prvně každý vyzkoušel nanečisto, abyste si je mohli případně přizpůsobit svým potřebám. V poslední částí našeho průvodce doporučuji navštívit článek Breakeven ratio, kde se dozvíte kolik vlastně potřebujete vyhrát obchodů, abyste byli dlouhodobě v zisku a také s v něm dozvíte, jak si můžete spočítat svoji vlastní úspěšnost. Náš web je pouze jeden ze zdrojů, které byste při studování měli používat, doporučujeme také přečíst i nějakou literaturu, která je přímo zaměřená na obchodování. Pokud byste hledali inspiraci, které knížky stojí opravdu za přečtení, tak můžete pokračovat na článek knihy o obchodování na burze.

leve

prave

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com