TopOption recenze & Demo a zkušenosti českých obchodníků

Binární opce Brokeři TopOption recenze & Demo a zkušenosti českých obchodníků

topoption2

Tato recenze na TopOption vám představí obchodování u jednoho z nejpopulárnějších brokerů na binární opce u kterého obchoduje většiny českých a slovenských obchodníků.

 
 
Ze všech testovaných brokerů u kterých jsme zkoušeli obchodovat se podle naší zkušenosti TopOption stává nejlepší a nejvýhodnější volbou nejen pro české a slovenské obchodníky. Hlavní přednosti recenzovaného brokera TopOption je plná podpora češtiny, povolení od ČNB, možnost demo účtu zdarma a především vysoce nadprůměrné výnosy z binárních opcí (80-85%). TopOption nabízí obchodování binárních opcí s jedním z nejmenších minimálních vkladů, který činí 100 $. Minimální investice pro obchodování s minutovými opcemi je stanovena na 5$ a pro ostatní 10 $.

Výhody a nevýhody brokera

krizek    Až 100% bonus ke vkladu
ano    Platforma a zákaznická podpora v češtině (Online chat/Telefon/E-mail)
ano    Jedny z nejvyšších výnosů při obchodování s binárními opcemi (80-85%)
ano    Regulace Hellenic Capital Market Commission (HCMC), ČNB notifikace
ano    Řada exkluzivních e-knih zdarma ke stažení (4 v češtině)
ano    Rychlé výplaty (1-2 pracovní dny)
ano    Férové podmínky bonusu
ne    Časově neomezený demo účet

 

 Náhled nové platformy TopOption

topoption demo

Základní informace z TopOption recenze

 • Naše hodnocení:9.4 Stars (9.4 / 10) 1. Místo
 • Webové stránky: www.topoption.com/?lang=cz
 • Druhy opcí: High/Low, One Touch, Touch/No touch, 60 sekundové
 • Pokročilé funkce: Rollover (prodloužení expirace), Double (zdvojnásobení), Buy-out
 • Druhy aktiv:  Forex, indexy, akcie, komodity, páky
 • Bonus ke vkladu: Ano, dle vlastního výběru (50 až 100% podle vložené částky při prvním vkladu)
 • Minimální vklad: 100 $
 • Minimální obchod:  5 $ (minutové opce), 10 $ (ostatní opce)
 • Demo účet: Ano, zdarma k vytvoření po prvním vkladu. TopOption pouze ověřuje, že máte opravdu zájem obchodovat.Vlastní peníze lze kdykoliv vybrat.
 • Metody vkladu a výběru : Platební karty, bankovní převod, Skrill (MoneyBookers), Ekonto, Neteller, WebMoney
 • Provozovatel: Nuntius Brokerage & Investment Services S.A (Kypr). Má regulace v celé EU a to i přímo v ČR (ČNB).

TopOption platforma

Obchodní platforma je moderní a velmi jednoduchá na ovládání (viz. ukázky z recenze výše). Její jedinou mírnou nevýhodou byla delší odezva oproti ostatním brokerům. Tento problém ovšem odpadl s novou platformou, kterou TopOption představil minulé Vánoce. Všechny vklady, které uskutečníte jsou v rámci HCMC licence pojištěny ve 100% rozsahu a to do částky 30 tisíc Eur. U TopOption můžeme obchodovat s velmi rozsáhlou škálou podkladových aktiv (180), které se skládají z měnových párů, akcií, komodit a indexů. Nová platforma také poskytuje profesionální práci s grafy, která je obdobná pokročilým funkcím MetaTraderu. Broker také nabízí 3 pokročilé funkce, pomocí kterých můžete pracovat s již uzavřenými obchody. Jedná se o funkce: rollover (prodlouží expiraci u zvolené opce), buy-out (broker za vás opci ukoupí a vrátí vám část z investice), Double (vytvoří ještě jednou stejný obchod).

Úvodní video TopOption

 

TopOption Akademie

TopOption se snaží pomoci vzdělávat začínající a pokročilé obchodníky, kterým nabízí spoustu online výukových materiálů zdarma, jako jsou elektronické příručky a knihovny videoprůvodců. Zde se nacházejí užitečné rady, tipy a strategie k online obchodování s binárními opcemi, které jsou určeny pro všechny úrovně obchodníků. Tyto výukové materiály jsou zdarma ke stažení ihned po registraci v TopOption akademii, bez nutnosti počátečního vkladu. V TopOption akademii můžete také nalézt ekonomický kalendář pomocí kterého můžete sledovat všechny ekonomické a vládní změny, které ovlivňují finanční trhy. U brokera TopOption rovněž naleznete online webináře při kterých vás některý z profesionálních obchodníků s dlouholetými zkušenostmi provede obchodováním a ukáže, jaké strategie lze používat k ziskovému tradingu. Většina z těchto webinářů je zatím pouze v angličtině, prý bychom se ale mohli brzy těšit i na jejich české verze. Z některých webinářů (záleží kdo je zrovna prezentuje) si můžete odnést poměrně velmi užitečné tipy a rady, které pak můžete použít při svém obchodování.

TopOption nová aplikace pro Android a iOS

topoption-app-nahled

topoption-app-nahled2

TopOption tento rok také vypustil pilotní verzi pro chytrá zařízení a to konkrétně pro android a pro iOS. Já osobně aplikaci moc nepoužívám, protože raději obchoduji, když jsem přímo na počítači, abych na to měl klid i tak jsem ji ovšem vyzkoušel. Aplikace je pro android i pro iOS totožná a já jsem s ní pokojen, je velmi rychlá, uživatelsky příjemná a obsahuje všechny funkce jako počítačová verze platformy. Aplikace je navíc velmi dobře zabezpečená, takže kdokoli, kdo rád obchoduje z mobilu má nyní příležitost.
 
 

Demo účet a bonus ke vkladu

TopOption nabízí svým obchodníkům bonus ke vkladu, který je pro částky nad 200$ – 50% a pro částky nad 500$ – 100%. Bonus je někdy přidělen automaticky, někdy o něj ovšem musíte požádat managera svého účtu. Kromě bonusu ke vkladu můžete také požádat o vytvoření demo účtu, který Vám založí při vkladu nad 200$. Pokud by obchodování na demo účtu nesplňovalo vaše očekávání, tak si můžete kdykoli vaše veškeré finance vybrat zpět. Vybrání bonusu je možné, až po splnění podmínek bonusů, vlastní peníze však lze vybrat kdykoliv.

Zákaznická podpora

Pokud byste potřebovali s čímkoli poradit, nebo pomoci, tak se můžete obrátit na českou zákaznickou podporou, kterou můžete kontaktovat pomocí telefonu, e-mailu nebo live chatu. Já osobně ve většině případech využívám live chat, protože je to asi nejrychlejší a nejpohodlnější způsob, jak se můžete dozvědět přesně to, co potřebujete. Zatím se mi povedlo vždy na live chatu zastihnout někoho, kdo mluvil česky, někteří pracovníci mluví naprosto plynule, někteří lámanou češtinou. I tak se s nimi dá ale velmi dobře domluvit, protože ve většině přepadech dělají maximální nějaké gramatické chyby. To, že TopOption vůbec nabízí, jak českou platformu, tak i zákaznickou podporu beru za velké plus, protože s tím se rozhodně u většiny ostatních brokerů nesetkáte. Jedním z důvodů, proč nabízí plnou podporu češtiny je taky fakt, že zde obchoduje téměř každý česky, nebo slovensky hovořící obchodník.

Osobní zkušenosti s brokerem

Moje zkušenosti s TopOption jsem měl prvně asi před rokem a půl, kdy jsem hodně ,,tápal“ se strategiemi na binární opce. Moje znalosti nebyli nikterak fascinující byl jsem, ale již obeznámen alespoň se základy binárních opcí. A tak jsem si založil účet u TopOption, kde jsem vložil svůj minimální deposit, který činí 100$. Nechtěl jsem zatím vkládat víc, než je potřeba. Ostatně jeden z důvodů, proč jsem si založil účet právě u TopOption byl, protože jsem chtěl českého brokera, kde bude minimální vklad co nejmenší. Chvíli jsem obchodoval, ale mé výsledky obchodů byli kolem 60%, takže jsem byl v plusu opravdu jen minimum, ale bavilo mě to.

Rozhodl jsem se, že začnu trošku více zkoumat nějaké strategie a snažil jsem se v tomto tématu vzdělávat, jak jen to bylo možné. Jednou jsem na internetu narazil na strategii zvanou golden eye, kterou jsem dostatečně nepochopil a tak jsem se poradil se zákaznickou podporou. Po odeslání e-mailu s mým dotazem mi přišla asi během hodiny zpráva, že mi mohou nabídnout výuku od jednoho z jejich obchodníků, která je v rámci založení účtu zdarma, ale že nejlepší zkušenosti mají s tím, když si obchodníci strategie sami vyzkouší a přijdou si na to, jaká jim nejvíce vyhovuje.

O jejich radě jsem uvažoval a o pár dní později jsem si našel strategii, která mi vyhovovala ještě více, protože nebyla tak obtížná a požádal jsem o demo účet, abych si ji vyzkoušel v praxi. Kontaktoval jsem tedy TopOption ještě jednou e-mailem a ti mi založili k mému reálnému účtu ještě jeden cvičný účet (demo účet) a dali mi na něj imaginárních $10 000, abych si mohl vše bez rizik zdarma vyzkoušet.(poznámka: nyní lze demo účet vytvořit až při vkladu 200$+)

Od té doby uplynulo dost času a nyní již obchoduji jako aktivní uživatel s reálnými penězi. Snažím se spíše vytvářet menší počet obchodů, ale zato úspěšných, takže denně vytvořím cca 5-8 obchodů. (Moje momentální úspěšnost se pohybuje kolem 73,77%).

Chci navštívit web TopOption

 

pozadicko2

 
 

Celkové hodnocení TopOption

Celkové hodnocení TopOption
9.45

Obchodní platforma

9/10

  Výnosy

  10/10

   Reputace, důvěryhodnost

   10/10

    Uvítací bonusy

    9/10

     Výhody

     • - Platforma a zákaznická podpora v češtině
     • - Povolení v celé EU (včetně ČNB)
     • - V průměru jedny z nejvyšších výnosů
     • - Rychlý výplaty
     • - Broker má jednu z nejlepších reputací mezi českými a slovenskými obchodníky

     Nevýhody

     • - Časově neomezený demo účet

     Tagged , , , ,

     admin

     Autor: admin

     Obchoduji binární opce téměř 2 roky a za tu dobu jsem nasbíral spoustu zkušenosti. S návštěvníky tohoto webu se rád podělím o tipy a rady, které by jim mohli výrazně pomohli k úspěšnému tradingu. Pokud potřebujete poradit nebojte se mi prosím napsat.

     http://ibinarniopce.cz

     12 komentářů ke článku “TopOption recenze & Demo a zkušenosti českých obchodníků

     1. Zdravím pěkná recenze na topoption chtěl jsem se jen zeptat. Je tu zmíněno, že zatím není mobilní platforma (aplikace asi) znamená to, že mi web nepujde ani pres webový prohlížeč na mobilu ? Nebo jen, že zatím neexistuje aplikace. Díky za odpověd

      1. Dobrý den Michale,
       děkujeme za kladný komentář a ano aplikace doposud u topoption není a z vlastních zkušenosti bych nedoporučoval ani přihlašování přes mobilní prohlížeč, protože na něj stránka bohužel není optimalizována.

     2. Dobrý den,
      chtěl bych zkusit obchodování s binárními opcemi, ale zatím nemám žádné zkušenosti. Měl bych si rovnou založit účet u nějakého brokera? Co byste mi poradil?

      1. Dobrý den Karle,
       určitě bych vám nejdříve doporučil přečtení našeho pruvodce binarnimi opcemi, kde je vysvětleno krok po kroku, jak obchodovat. Naleznete tam i naši akademii se strategiemi z našich zkušenosti, kde jsou všechny ukázky obchodu ukázány na příkladech. A až poté bych vám doporučil registraci k nějakému brokerovi. Nejlépe k takovému, který nabízí demo účet, abyste si vše mohl vyzkoušet bez rizika ztráty vlastních financí.

     3. Dobrý den,
      mám již registrovaný učet u Topoption a vložila jsem si 200 $ na účet. Nyní mi nabízejí 50% bonus ke vkladu, mám ho přijmout? Slyšela jsem, že s tím u některých brokerů může být problem a že potom bych si nemohla vybrat svoje peníze, kdybych se rozhodla. Je to pravda? Díky

      1. Dobrý den Petro,
       Bonusu u TopOption bych se nebál, protože z vlastních zkušeností vím, že se nejedná o jednoho z těch brokerů, kteří vážou bonus k vlastním financím. Vlastní finance jsi tedy lze vybrat kdykoliv. Ty z bonusu můžete vybrat až po splnění podmínek pro výběr bonusu(které naleznete na stránkách TopOption).

      1. Dobrý den Tomáši,
       ohledně Vánočního bonusu (125% z vkladu), tak ten Vám TopOption připíše ihned po vkladu. Pokud byste o bonus zájem neměl, tak byste měl kontaktovat zákaznickou podporu. Jinak připomínám, že akci lze využít pouze do 31. prosince pak už budou zase nejspíše bonusy jen pro částky nad 200$ (50%bonus)a nad 500$(100%bonus).

      1. Dobrý den Davide,
       Nakonec jsem použil strategii, která byla založena pouze na stochastic oscilátoru. Momentálně používám stejnou strategii, ale ještě k ní přidávám další potvrzující indikátor – RSI. Pokud máte zájem se dozvědět více o některých ze strategii, tak doporučuji navštívit sekci Akademie na našem webu.

     Napsat komentář

     Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

     Obchodujte u nejoblíbenějšího brokera TopOption

     Začít obchodovat
     Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com