Ultimate4Trading recenze – Podvod, anebo zázrak ?

Binární opce podvody Ultimate4Trading recenze – Podvod, anebo zázrak ?


Ultimate4Trading je nový systém na binární opce, který nabízí obchodní signály. Ten funguje opět přes velmi známého brokera EZTrader na kterého naleznete na naší stránce již spoustu recenzí, bohužel se ale ve většině případů nejedná o kladné, jelikož je spjat s řadou podvodných služeb a systému. Třeba se ale nová služba Ultimate4Trading, která je už i nyní v češtině liší, pojdme se podívat na jasně daná fakta, která o ni víme.

Ultimate4Trading John Cross a Abbey Walker-Jones se představují

Zakladatelé tohoto projektu se jmenují John Cross a Abbey Walker-Jones, kteří na něm pracovali již na univerzitě. Systém prý dohromady vyvíjeli přibližně 3 roky, aby se jim ho podařilo dostat do dnešní podoby, kdy má vytvořit až 82% úspěšných obchodů. A Pro koho je systém určen? Pro omezenou skupinu lidi, tudíž byste se prý měli zaregistrovat, dokud je to stále možné. Už zde můžeme vidět první náznaky toho, že se bude jednat o podvod. A z čeho vlastně tvůrci systému vydělávají, když tento zázračný systém nabízejí zcela zdarma? No podle Johna očekávají, že obchodníci začnou posílat peníze ihned, jakmile zjistí, že tento systém opravdu funguje. My ovšem víme, že na to s tímto systémem rozhodně nepočítají, ale spoléhají se na to, že získají provize od brokera EZTrader za přivedené obchodníky, kteří stejně všechno ve velmi brzké době vše prohrají.

Proč je Ultimate4Trading podvod

Všechno o této službě a stránce je podvod. Ne jenomže, tento software rozhodně nedokáže předvídat výsledky obchodů, ale ještě dává falešné náhodné signály, které mají samozřejmě za následek ztrátu investovaných peněz. Systém Ultimate4Trading je založen na tom, aby dokázal přesvědčit nerozhodné potencionální zákazníky do investování, tím že jim dokáží, že Ultimate4Trading funguje.

Pro tento účel navádí návštěvníky, aby si založili demo účet zdarma a sami systém otestovali. Co ovšem podvedení zákazníci neví je, že na demo účtu budou vždy generovat úžasné virtuální zisky. Mnoho lidí tomu právě díky tomuto demo účtu uvěří a začnou si myslet, že systém opravdu funguje a vloží si své reálné peníze k brokerovi EZTrader.

Falešný demo účet

Jak už bylo zmíněno, tak tento projekt jde až tak do hloubky, aby přesvědčil nerozhodné návštěvníky, že nabízejí demo účet. Zde byste si měli obchodování vyzkoušet, abyste se sami přesvědčili o tom, jak vše perfektně funguje. Tento demo účet můžete založit bez vkladu a jsou vám na něj připsány imaginární žetony. Každý, kdo si založí demo účet s Ultimate4Trading a s EZtrader, tak uvidí okamžitě úžasné výsledky u většiny obchodů, aby vás přesvědčili o tom, že systém opravdu funguje, jak inzerují. To je ovšem veliká lež, protože demo účet je nastaven, tak aby Vám ukazoval, jak neustále vyhráváte a jak signály opravdu fungují. To ale samozřejmě není pravda a demo účet je tedy falešný.

Ultimate4Trading závěr

Ultimate4Trading je podvod, který používá falešný algoritmus k poskytování signálů. Někdy se Vám může stát, že vám doporučí obchodovat například 60 sekundové obchody a bude Vám třeba i 20 minut poskytovat stále stejné signály (např. abyste zvolili, že cena aktiva půjde Nahoru). Už jen pouze brokera EZTrader považujeme za podvodného brokera, který je spjat s takovým počtem podvodů, že jen vyjmenovat by nám to trvalo několik minut. Rozhodně tedy nedoporučujeme našim obchodníkům u něj obchodovat ani využívat obchodní signály Ultimate4Trading. Pokud se chcete podívat na všechny podvody, které jsou spjaté s binárními opcemi, tak pokračujte na náš článek – binární opce podvod, kde mimo jiné naleznete i recenzi na samotného brokera EZTrader.

Ultimate4Trading recenze – Podvod, anebo zázrak ?
Hodnocení článku

Autor: Michal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com