Vytěžte z obchodování na demo účtu absolutní maximum

Binární opce Akademie, Forex Vytěžte z obchodování na demo účtu absolutní maximum


Abyste se mohli stát úspěšnými obchodníky, tak budete muset trénovat, hodně trénovat. A kde jinde můžete lépe trénovat než na demo účtu?

 
 
 
Jednoduše nikde. Demo účet vám totiž umožní vyzkoušet si váš obchodní plán a strategie, abyste věděli, co funguje a co ne. Umožní vám rovněž rozpoznat vaše silné a slabé stránky. Pokud již máte některé strategie, které jste si sami vytvořili, nebo naučili od někoho jiného, demo účet vám poskytne příležitost k vyzkušení těchto strategií, zde je můžete doladit a učinit z nich váš nový 6. instinkt. Demo účet je v jistých ohledech stejný jako reálný účet, nicméně nikdy se obchodování s imaginárními prostředky nebude rovnat zážitku reálného obchodování.

Účel demo účtu

Váš cíl při obchodování na demo účtu by neměl spočívat v tom vydělat co nejvíce peněz. Takový cíl byste neměli mít ani při obchodováním na reálném účtu. Dát si za cíl pouze vydělat peníze není dost specifické. Vydělávání peněz vyžaduje metodický přístup k obchodování a dobře stanovený obchodní plán. Váš cíl při obchodování na demu by měl být vytvořit si takový plán a následovat ho. Dodržování plánu znamená úspěch, protože plán představuje schopnost opakovaných výsledků. Pokud budete následovat plán a vyděláte nějaký obnos peněz, tak s největší pravděpodobností budete i později schopni pokračovat ve vydělávání dalších zisků. Nahodilé obchody na demo účtu, které náhodou produkují zisk jsou jen stěží opakovatelné.

Při otevření demo účtu si dejte za cíl vytvořit plán a následujte ho. Tímto způsobem budete schopni zjistit, jestli funguje, anebo ne. Pokud ne, tak se porozhlédněte po nové strategii, nebo stávající upravte. Jakmile se vám podaří nalézt plán, který funguje, tak budete schopni výsledky opakovat a budete moci začít uvažovat o přesunutí na reálné obchodování.

 Demo účet by měl odpovídat nastavení vašeho reálného účtu

 Časem budete chtít vzít vaši ziskovou strategii z demo účtu na reálný účet, abyste mohli vydělat reálné peníze. Chcete-li, aby vaše strategie fungovala stejně i na reálném trhu, tak si nastavte váš demo účet stejně jako váš reálný účet… nebo alespoň jak jen moc je to možné.

  • Při obchodování na demo účtu uvažujte, jako kdybyste obchodovali na reálném účtu. Obchodujete sice s imaginárními penězi, pokud byste ovšem jisté praktiky s vašimi reálnými penězi neudělali, tak je nedělejte ani s těmi vymyšlenými. Zůstaňte disciplinovaní. At už se jedná o imaginární žetony, nebo ne, tohle je vaše tréninkové místo. Naučte se špatným návykům.
  • Obchodování na demo účtu by mělo odrážet nastavení, které později budete mít na živém účtu s reálným kapitálem. Pokud máte tedy $2 000 určených k obchodování, tak byste měli začít na demo účtu také s $2 000. Neobchodujte na demo účtu s $10 000, pokud máte pouze reálných $250 určených pro obchodování. Obchodování s částkami, které pak na reálném účtu nebudete mít k dispozici vás totiž nikdy nepřipraví na to, co vás později čeká.
  • Platforma, kterou používáte k praktickému cvičení by měla být stejná jako platforma, kde máte v plánu obchodovat s vašimi reálnými financemi. Součást praktického demo obchodování spočívá i v tom, abyste se cítili pohodlně s vaší obchodní platformou a brokerem. Nedoporučujeme živě obchodovat  u neotestované a pro vás neznámé platformy.

Jedním z míst, kde si lze obchodování vyzkoušet zdarma na demo účtu je broker IQ Option, který vám poskytne neomezené obchodování imaginárních žetonů. Později pak u něj můžete obchodovat i s reálnými penězi, platforma je zde více než kvalitní.

Rozdíly mezi demo obchodováním a živým obchodováním

Obchodování na demo účtu ne vždy představuje to, jak se vám bude dařit při přepnutí na reálný účet. Může za to hned několik faktorů, s kterými musíte počítat, vůbec nejzásadnější z nich je ale strach.

Strach: V živém obchodování se dost často setkáváme se strachem a obavami, u demo účtu nikoli. Pokuste se obchodování na demo účtu udělat tak moc reálné, jak jen to je možné. Předstírejte, že se jedná o reálné peníze, co obchoduje, o peníze vámi těžce vydělané. Strach narušuje naše vnímání a může zpochybňovat náš obchodní plán, může mít za následek vynechávání obchodních signálů, vytváření obchodů, které byste normálně nevytvářeli a další. Zkuste o těchto velmi často negativních faktorech uvažovat i při obchodování na demo účtu a zamyslete se nad tím, jestli byste při obchodování určitého signálu s reálnými financemi zpochybnili jeho důvěryhodnost. S tímto vám také pomůže jasně vymezený obchodní plán, který zajistí vyhnutí se nepříjemných situací, kdy si nejste 100% jisti a nevíte si rady „co ted“. S udržením strachu a pocitu úzkosti na uzdě vám rovněž dost pomůže správné dodržování money managementu a investování maximálně 5% kapitálu do jednoho obchodu.

Závěr : jak vytěžit z demo účtu absolutní maximum

Zacházejte s demo účtem, jako by se jednalo o reálný účet. Co zde uděláte, určuje váš budoucí úspěch. Naučte se dobrých návyků, následujte plán, nastavte si stejné podmínky pro demo účet, jako později budete mít u reálného účtu (např. kapitál, s kterým budete obchodovat). Trénujte obchodování na platformě, kde se budete cítit komfortně a kde pak budete obchodovat i s reálnými prostředky. Čím přesněji bude vaše obchodování na demo účtu připomínat obchodování na reálném účtu, tím snazší bude přechod přesné těch stejných metod na reálný trh, kde jde o vydělávání skutečných peněz.

Vytěžte z obchodování na demo účtu absolutní maximum
5 (100%) 1 vote

Autor: Michal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com