ZoomTrader recenze

Binární opce podvody ZoomTrader recenze


zoomtrader-recenze

Je ZoomTrader důvěryhodný broker s binárnimi opcemi? Pojdme se ted spolu v následující recenzi podívat na základní fakta, které nám radí, abychom se od něj drželi daleko, jak jen to půjde.

 
 
 
Zoomtrader kdysi nabízel českou platformu s velmi slibnou reputací. To se ovšem změnilo a my vás chceme v této recenzi na ZoomTrader upozornit na nekalé praktiky, které provádí svým obchodníkům a na oficiální prohlášení ČNB o jejich oprávněních k poskytování investičních služeb na území ČR.

 

Ohlasy na brokera ZoomTrader z internetových diskuzí

S jakými zásadními problémy se můžeme setkat?
1 # Bez zeptání přidělují bonus ke vkladu, který je vázaný k vašim vlastním financím. To se vám však u spolehlivého brokera jako je TopOption nestane, více o brokerovi naleznete v článku TopOption recenze na serveru forbino.com.

2 # I přes splnění počtu obchodů, nebo určitého počtu dní od vložení vkladu se setkáváme s problémovými výběry financí, které mohou trvat několik desítek dní, nebo vůbec nenastat.
3 # Dokonce i u některých obchodů, které vypadali jako úspěšné (při konci expiraci) systém zničeho nic zamrzl a obchody zmizeli neznámo kam.

Varování ČNB na ZoomTrader

Kromě velmi špatné reputace mezi obchodníky se dostal ZoomTrader i na list ČNB, která upozorňuje na to, že v současné době nemá žádné oprávnění k poskytování investičních služeb na finančním trhu v České republice. A jaká reakce na toto prohlášení byla pronesena brokerem ZoomTrader? Údajně toto oprávnění nepotřebují, ale to je pouhá lež. Navíc jsme se také dozvěděli, že po tomto varování od ČNB ZoomTrader změnil svou působnost ze sídla na Kypru na britskou Anguillu. My se tedy ptáme, proč najednou změnil své sídlo a proč přestal nabízet stránky v češtině, jako tomu bylo předtím? Na tuto otázku nám nejspíše nikdo neodpovídá. Nicméně, pokud máte zájem, tak si můžete přečíst celé prohlášení ČNB na serveru lupa.cz varující před provozovatelem webu Zoomtrader.com

Chcete vidět více příkladu nekalých praktik recenzovaného brokera ZoomTrader? Zkuste si například zadat do googlu,,Zoomtrader scam“ a dozvězte se ohlasy nejen z ČR.

Máte vlastní zkušenosti s tímto brokerem? Budeme rádi, pokud se o ně s námi podělíte v diskuzi 😉

ZoomTrader recenze
Hodnocení článku

Tagged , ,

Autor: Michal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

IQ Option nabízí aktuálně nejvyšší výnosy z binárních opcích na trhu.

Obchodovat zde lze už od vkladu 10$, min. obchod je pak od 1$.

Číst recenzi pro více informací

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com